Nicole Doshi otrzymuje tytuł październikowego smakołyka Twistys

Urodzona w Chinach modelka, influencerka, twórczyni treści i wschodząca gwiazda filmów dla dorosłych Nicole Doshi, została oficjalnie nazwana październikowym Smakołykiem Miesiąca w Twistys.

'

Wschodząca gwiazda kina dla dorosłych Nicole Doshi, jest zdecydowanie osobą, na którą powinniście zwrócić uwagę. Zaledwie po roku w branży, Nicole ma już szereg oddanych fanów oraz sceny nakręcone dla czołowych marek. Twistys rozpoznał jej talent i postanowił przyznać jej tytuł Smakołyka Miesiąca, a wraz z nim świeżą stylową debiutancką scenę, ’Strike a Pose’.

„Byłam tak zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że zostałam wybrana jako październikowy Smakołyk Twistys i podekscytowana, aby nakręcić moją pierwszą scenę dla nich”, powiedziała Doshi.

„Ten rok był jak dotąd najbardziej niesamowity dla mnie osobiście i jestem tak wdzięczna Twistys, moim fanom i tej branży, która była tak ciepła i gościnna. Bardzo dziękuję za ten zaszczyt”.

Aby mieć oko na Nicole Doshi, jak wspina się na szczyt przemysłu dla dorosłych, śledź ją na TwitterzeInstagramie oraz TikTok i zasubskrybuj jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.