Natasha Nice pojawiła się w podcaście Danglin’ After Dark

Ultra seksowna, krągła, niegrzeczna MILF Natasha Nice, znana ze swojej pięknej twarzy, naturalnego biustu 36E, zielonych oczu oraz z bycia chętną do zabawy w sypialni, zarówno przed kamerą jak i poza nią, jest najnowszym gościem, który rozmawiał z Dickiem Dangle w podcaście ‘Danglin’ After Dark’.

Natasha Nice: Episode #355” otwiera Dick Dangle dając przegląd udanej 15-letniej kariery Natashy w branży dla dorosłych. Dick odnosi się do Natashy jako „oszałamiającej piękności i niesamowitego talentu” oraz mówi o tym, jak bardzo chciał przeprowadzić z nią wywiad od dłuższego czasu.

Natasha Nice z 15-letnim stażem w branży, pracowała już dla każdego studia z najwyższej półki i pojawiła się na niezliczonych okładkach DVD. Pochwalić może się również zdobyciem nagrody XBIZ, Fleshbot, nagrodą za całokształt twórczości od XCritic oraz niezliczoną liczbą nominacji.

Dangle i Natasza rozmawiają na wiele tematów, w tym o targach, takich jak jej ostatni występ na X3, jej zabawkach Doc Johnson i procesie ich modelowania, jej silnej etyce pracy, pomaganiu innym wykonawcom na kamerach za pomocą wskazówek i trików oraz jej super lojalnej bazie fanów.

Dick przyznał również, że ślini się na widok jej ostatnich zdjęć z czerwonego dywanu w jej wspaniałej zielonej sukience. Rozmawiają także o nagrodach, które zdobyła i o tym, że została włączona do Galerii Sław XCritic, o tym jak wyglądają jej pokazy na kamerkach (podpowiedź: mówi po francusku) i o jej przedmiotach FanGear. Dick przepytuje ją również z jej tweetów, co pozwala Natashy opowiedzieć o jej hobby i zainteresowaniach poza kamerą.

„To jeden z moich ulubionych podcastów, jakie zrobiłam. Dick miał kilka oryginalnych pytań i naprawdę dobrze się przygotował. Jest też bardzo zabawny i sprawia, że czujesz się wyjątkowo. Koniecznie to sprawdźcie!” powiedziała Natasha Nice.

„Natasha Nice: Episode #355” można posłuchać na Spotify i Apple Podcasts, a także na oficjalnej stronie Danglin’ After Dark.

Aby być na bierząco ze wszystkim co się dzieje u Natashy Nice odwiedź jej oficjalną stronę natashanice.com, oraz śledź ją na Twitterze i subskrybuj na OnlyFans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.