Natasha Nice nominowana do tytułu Wykonawyczyni MILF Roku

Natasha Nice z radością ogłasza, że została nominowana przez XBIZ do nagrody Wykonawyczyni MILF Roku. Zapierająca dech w piersiach francuska piękność wystąpiła również w nowych produkcjach od Girlfriends Films i Bang Bros.

Natasha Nice od dawna zajmuje wysoką pozycję w różnych rankingach i jest uwzględniana w każdej dyskusji dotyczącej najlepszych gwiazd MILF na świecie. Wyjątkowe występy Natashy i umiejętność rozgrzania fanów samym jej figlarnym spojrzeniem, przyniosły jej nominację do tytułu Wykonawyczyni MILF Roku podczas rozdania nagród XBIZ 2023.

„Mamusia dostała nominację do Wykonawyczyni MILF Roku!!! Dziękuję bardzo XBIZ!” napisała Natasha na mediach społecznościowych.

21. doroczna ceremonia rozdania nagród XBIZ zaplanowana jest na niedzielę, 15 stycznia 2023 roku w Hollywood Palladium i będzie wydarzeniem wieńczącym tydzień XBIZ oraz X3 Expo. Pełną listę nominowanych znajdziecie na xbiz.com

Natasha wystąpiła również w dwóch nowych wydaniach i w obu pojawiła się na okładce. Girlfriends Films wydało ’Lesbian Daughter In-Laws 3’, które zawiera scenę z Natashą i Callie Black, która wyznaje swoje fantazje na temat lesbijskiego seksu, a seksowna MILF je spełnia!

Zobaczcie ’Lesbian Daughter In-Laws 3’ na girlfriendsfilmsvod.com.

Natasha występuje również w ’Busty & Naughty 2’, kompilacji wydanej przez Bang Bros Productions. W swojej scenie, która wcześniej ukazała się na ich stronie, używa swoich wspaniałych pełnych piersi do udzielania korepetycji JMacowi.

Przeżyjcie jej erotyczną lekcję na adultdvdempire.com

Śledźcie Natashę Nice na Twitterze. Aby uzyskać pełną listę linków Natashy, odwiedźcie stronę allmylinks.com/NatashaNice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.