Natasha Nice nagrodzona podczas 2022 Fleshbot Awards

Natasha Nice z radością ogłasza, że zdobyła trofeum za Najlepszą Scenę Analną podczas tegorocznej edycji Fleshbot Awards. Zwycięska scena, z Mommy’s Boy 'The Birds & The Behinds’, przedstawia przepiękną gwiazdę z Juanem Loco czyniącym honory.

ILoveBlackGirls

Wczoraj podczas wirtualnej ceremonii, Fleshbot ogłosił zwycięzców 2022 Fleshbot Awards. Wśród wyróżnionych gwiazd znalazła się szalenie popularna MILF Natasha Nice za swój analny występ z Juanem Loco w ’The Birds & The Behinds’.

„Nie mogę uwierzyć, że wygrałam,” powiedziała Natasha. „Byłam podekscytowana samą nominacją, ale to jest niesamowite. Dziękuję Adult Time, dziękuję Juan, dziękuję Fleshbot, a przede wszystkim dziękuję wszystkim moim fanom, którzy na mnie głosowali. Gratulacje dla wszystkich pozostałych zwycięzców!”

Pełną listę zwycięzców 2022 Fleshbot Awards znajdziecie tutaj.

Na wypadek gdybyście przegapili, biuściasta brunetka wystąpiła ostatnio w nowej scenie Halloween od New Sensations. Zapierająca dech w piersiach zdobywczyni szczytów rankingów gra seksowną macochę w ’Stepmom Natasha’s Big Tit Cum Candy Treat’.

Kiedy jej pasierb, Milan, widzi jej kostium, nie może powstrzymać się od obaw, że ludzie będą się gapić, nie wie tylko, że właśnie o to jej chodzi. Głodna kutasów laska wpada jednak na lepszy pomysł i odwraca scenariusz. Postanawia uwieźć Milana swoimi dużymi cyckami i słodkim tyłeczkiem. Wkrótce robi mu głębokie gardło, wkłada jego kutasa między swoje cycki, aż w końcu dostaje to czego tak na prawdę pragnęła – namiętny seks. Dobra dziewczyna jaką jest Natasha, kończy zabawę biorąc gorący wytrysk spermy na całą swoją twarzy i cycki.

„Miałam mnóstwo frajdy kręcąc tę scenę,” powiedziała Natasha. „Naprawdę wczuliśmy się w rolę, a ja tak mocno doszłam, że aż mi mózg eksplodował. Nie przegapcie tego!”

Zobaczcie ’Stepmom Natasha’s Big Tit Cum Candy Treat’ na stronie newsensations.com

Natasha umieściła również swoje własne nagranie związane z Halloween na swoim OnlyFans. Sprawdźcie jej gorące solo ’Hot Rod Mommy’ i subskrybujcie ją, aby doświadczyć całej jej niesamowitej pracy i obejrzeć jeden z jej darmowych cotygodniowych pokazów na żywo.

Śledźcię Natashę Nice na Twitterze. Aby uzyskać pełną listę linków Natashy, odwiedźcie allmylinks.com/NatashaNice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.