Natalia Nix organizuje miesięczną wyprzedaż Nix4Vids

Luty jest miesiącem miłości i aby pokazać swoją miłość do fanów, Natalia Nix wystawiła wszystkie filmy znajdujące się na Nix4Vids na sprzedaż w promocyjnych cenach.

Fani mogą znaleźć szeroką gamę filmów z obniżką sięgającą 20-25% przez cały miesiąc. Pośród nich znaleźć można mnóstwo filmów typu dziewczyna/dziewczyna, chłopak/dziewczyna, fetysz stóp, JOI, bondage i wiele innych. Oprócz samej Natalii na filmach zobaczyć można również JMac, Freyę Parker, Krissy Lynn i inne gwiazdy.

„Chciałam zrobić coś dla moich fanów, a ponieważ luty jest o miłości, jaki jest lepszy sposób, aby pomóc moim fanom pomóc sobie, niż przecena moich filmów”, powiedziała Natalia.

Aby zobaczyć, co Natalia planuje w najbliższym czasie, śledz ją na Twitterze i Instagramie. Dla bardziej osobistych doświadczeń, fani mogą odwiedzić Nix4Vids.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.