Najlepsze nagie sceny 2021 roku, według Mr. Skinn i Mr. Man

Mr. Skin, działająca już od ponad 20 lat strona, skupiająca się na nagości celebrytów w filmach i serialach, opublikowała ranking 10 najlepszych, do chwili obecnej, scen 2021 roku. Podobnie siostrzana strona Mr. Man, która skupia się na nagości męskich celebrytów, również opublikowała listę 10 najlepszych scen 2021 roku.

Insane Coeds

Top 10 scen 2021 według Mr. Skin

Za najlepszą scenę Mr. Skin uznał retrospekcyjną scenę seksu w odcinku szóstym serialu Sex/Life. Jednak jak podkreśla strona, Sex/Life jest najgłośniejszym serialem lata i można się w nim zachwycać wieloma powalającymi nagimi scenami w wykonaniu gwiazdy serialu, Sary Shahi. Dlatego też pierwsze miejsce, można również uznać jako uznanie dla wszystkich nagich scen, w których aktorka brała udział.

Na drugim miejscu znalazła się Julia Fox, za swoją debiutancką rozbieraną sceną w filmie PVT Chat. Julia grająca modelkę, która prowadzi pokazy na żywo przed kamerką internetową, śmiało wielokrotnie dotyka się w najbardziej pożądanych miejscach, włączając w to kulminacyjną scenę wzajemnej masturbacji. Dlatego też znalazła się na drugim miejscu.

Podium zamyka scena z filmu The World to Come z udziałem Katherine Waterston i Vanessy Kirby. W filmie aktorki rozbierają się do naga i biorą udział w niezwykłej lesbijskiej scenie erotycznej, w której Vanessa po raz pierwszy odsłania swój biust.

Pozostałe miejsca w rankingu Mr. Skin zajmują:
 1. Serial Power Book III: Raising Kanan i scena z pierwszego odcinka z udziałem AnnaLynne McCord.
 2. Film False Positive ze sceną łóżkową, w której bierze udział Ilana Glazer i Justin Theroux.
 3. Film Ride or Die za 5 minutową scenę lesbijską z udziałem Kiko Mizuhara i Honami Satô.
 4. Film Falling za nagą jazdę konną Bracken Burns.
 5. Film The United States vs. Billie Holiday za scenę, w której Andra Day rozebrała się w pokoju pełnym ludzi.
 6. Polski film All My Friends Are Dead, za nietypową scenę łóżkową w trójkącie, podczas której swój biust pokazała Magdalena Perlinska
 7. Serial The White Lotus za scenę topless Aleksandry Daddario w drugim odcinku.


Więcej informacji na temat scen oraz możliwość ich obejrzenia, jest dostępna na stronie Mr. Skin tutaj.

Top 10 scen 2021 według Mr. Man

Zaszczytne pierwsze miejsce na liście utworzonej przez Mr. Man otrzymał duet Adama Demos i Mike’a Vogela z serialu Sex/Life. Pierwsze miejsce nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że scena pod prysznicem z udziałem Adama, stała się internetowym viralem. Imponujące przyrodzenie aktora przez długi czas było na ustach wielu osób.

Drugie miejsce otrzymał Sebastian Stan, który wystąpił w dramacie Monday, za nagi debiut, w którym całkowicie nagi wyeksponował swojego penisa i nisko wiszące jądra. Dla miłośników Zimowego żołnierza był to niezwykły widok.

Na trzecim miejscu natomiast znalazł się serial Genera+ion, w którym Justice Smith przez cały sezon kusił widzów. Jednak dopiero w finale sezonu, Smith pokazał to, na co czekało wielu i wywołując zarówno zachwyt jak i szok pokazał końcówkę swojego penisa.

Pozostałe miejsca w rankingu Mr. Man zajmują:
 1. Serial Special za zabawną i figlarną scenę gejowskiego seksu z udziałem Maxa Jenkinsa i Ryana O’Connell.
 2. Film PVT Chat za scenę, w której nieskrępowany Peter Vack śmiało się masturbuje.
 3. Serial Halston za liczne sceny gejowskie z udziałem Ewana McGregora.
 4. Film Violation za scenę w której Jesse LaVercombe pokazuje swojego grubego i długiego penisa w pełnej erekcji.
 5. Film Fear Street Part Two: 1978 za scenę w której Michael Provost pokazuje swoje pośladki w całej okazałości.
 6. Serial Frank of Ireland zarówno za scenę pod prysznicem jak i w wannie z udziałem Paula Formana.
 7. Film Cherry w którym Tom Holland w ciasnych spodenkach ściągniętych do kolan pokazuje swoje pośladki.

Więcej informacji na temat poszczególnych scen oraz możliwość ich obejrzenia, jest dostępna na stronie Mr. Man tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.