Nafty proponuje Britney Spears 10 milionów dolarów za nagie NFT

Nafty, najpopularniejsza platforma NFT w branży dla dorosłych, ogłosiła oficjalne pismo z ofertą dla gwiazdy muzyki pop Britney Spears. W ramach oferty Nafty oferuje piosenkarce 10 milionów dolarów, w zamian za przekazanie nagich NFT na aukcję, która odbyła by się na platformie NaftyArt.com.

'

Widzimy, że Britney Spears wykonała kilka odważnych ruchów w mediach społecznościowych od czasu jej ostatnich zwycięstw prawnych w jej bitwie przeciwko ubezwłasnowolnieniu, które wydają się obejmować zamieszczanie zdjęć topless – powiedział prezes Nafty Rob Kemenyfi.

Nafty i NaftyArt.com to przede wszystkim wolność dla twórców, a to brzmi jak właśnie wolność, której Britney Spears szuka: bez kontroli zarządu, bez pośredników i bez oburzających opłat – po prostu platforma dla twórców i ich fanów – Kemenyfi kontynuuje.

O ile w liście określono, że pieniądze mogą zostać wykorzystane jako pomoc w finansowaniu obecnych rozpraw piosenkarki, Kemenfi dodał, że pieniądze mogłyby trafić do samej Spears w formie tantiem Jedną z dobrych rzeczy w NFT jest to, że twórca dostaje tantiemy za każdym razem, gdy NFT jest sprzedawane przez cały okres jego istnienia – a Nafty przekaże te tantiemy bezpośrednio Britney.

Co to jest Nafty?

Nafty jest to zdecentralizowany ekosystem oparty na blockchain’ie, który jest odpowiedzią na ograniczenia, zakazy, zawyżone opłaty oraz dodatkowe wymogi związane z transakcjami w branży dla dorosłych. Od kiedy powstał na początku 2021 roku, systematycznie powiększa ilość twórców z którymi współpracuje, a tym samym ilość swoich zwolenników i fanów na całym świecie.

NAFTY wykorzystywany jest przez twórców treści dla dorosłych w celu wzmacniania swojej pozycji oraz pozbycia się pośredników w transakcjach. Token oferuje tanie rozwiązania płatnicze oraz narzędzia marketingowe, dzięki czemu pomaga twórcom treści budować solidną bazę fanów.

Posiadacze NAFTY uzyskują również pasywny dochód z opłat transakcyjnych pobieranych w całym ekosystemie i mogą go wykorzystać do dawania napiwków twórcom, kupowania NFT, umieszczania reklam na platformach Nafty, płacenia za subskrypcje Nafty.tv i wpływania na kolejne projekty marki.

Więcej na temat Nafty można dowiedzieć się na stronie naftytoken.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.