Mrs. Robinson otrzymuje nominację do nagrody XBIZ Cam Awards

Urocza Mrs. Robinson, znana również jako Ginger Robinson, otrzymała swoją pierwszą nominację do nagrody XBIZ w nadchodzącej edycji 2022 XBIZ Cam Awards. Ginger została nominowana w kategorii Najlepsza Gwiazda MILF w Mediach Społecznościowych Premium.

Tought LoveX

Fani Ginger mogą pomóc jej w zdobyciu tej nagrody poprzez codzienne głosowanie na stronie wydarzenia. Głosowanie kończy się 17 maja, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni na koniec XBIZ Miami, podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się 19 maja.

„Jestem zaszczycona i podekscytowana moją pierwszą nominacją do nagrody XBIZ”, powiedziała Mrs. Robinson. „Chcę podziękować wszystkim w XBIZ, a także moim fanom, którzy tak bardzo mnie wspierają!”.

Aby zobaczyć, dlaczego Mrs. Robinson została nominowana, sprawdź jej OnlyFans na MrsRobinson.fans. Obecnie sybskrybcja jest o 75% tańsza, a nowi subskrybenci mogą wysłać bezpośrednią wiadomość o treści „Stepmom Made a Mess” i otrzymać darmowy filmik.

Ginger jest podekscytowana również zbliżającą się podróżą do Lizbony w Portugalii, gdzie razem z Amber będą gośćmi specjalnymi na wielkiej uroczystej gali poświęconej projektowi NFT na Solana Blockchain. Dla wszystkich fanów kryptowalut, projekt La Galerie des NFT, Le Bel Anus, ma ogromną społeczność liczącą ponad 70 tys. członków i pozwala posiadaczom na posiadanie ekskluzywnego dzieła sztuki przedstawiającego ich ulubioną gwiazdę porno. Pani Robinson jest wielkim zwolennikiem sztuki, a ten projekt jest bliski jej sercu ze względu na hojne darowizny na rzecz indywidualnych artystów w potrzebie.

Pani Robinson jest bardzo aktywna na wszystkich platformach społecznościowych i uwielbia kontaktować się z fanami na TwitterzeInstagramie oraz Tik Tok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.