Mrs. Robinson i Amber Blake Odwiedzają Podcast 'Holly Randall Unfiltered’

Seksowna MILF Mrs. Robinson, znana również jako Ginger Robinson oraz jej córka Amber Blake wystąpiły ostatnio w podcaście „Holly Randal Unfiltered” z gospodarzem Holly Randall. Odcinek można znaleźć na stronie Holly, YouTube, Apple Podcasts, Patreon i innych platformach.

CaliTeens

Ginger Robinson znalazła się w przemyśle dla dorosłych, kiedy świat dotkną Covid. Jako podmiejska mama, Ginger była nauczycielką i pracowała w marketingu, kiedy świat się zmienił. Jeden z przyjaciół Ginger zapytał, czy mogłaby zagrać macochę jego żony w filmiku dla OnlyFans, był to występ, który całkowicie zmienił jej życie i od tamtej pory Ginger regularnie dodaje nowe treści na OnlyFans.

Amber Blake również znalazła się na OnlyFans podczas pandemii. Jako wyszkolona piosenkarka, występowała jako główna wokalistka na luksusowym europejskim rejsie. Jako że większość biur podróży było zamkniętych podczas pandemii, Amber przeniosła się do mediów społecznościowych, najpierw pracując w zarządzaniu mediów społecznych dla gwiazd reality show, a następnie również postanowiła przenieść się do OnlyFans.

Podczas podcastu duet matka-córka omówił, jak dowiedziały się o swoich nominacjach do nagród, a Ginger ujawniła, jak Cherie DeVille, Brandi Love i Alexis Fawx wszystkie odezwały się do niej po jej pierwszej nominacji. Ginger i Amber mówiły również o utracie ich kont na Instagramie oraz o mediach społecznościowych. Obie spędzają też trochę czasu na rozmowach o uzależnieniu i trzeźwości jak również o wielu innych tematach. Ginger mówi również Holly, że bycie na „Holly Randall Unfiltered” było na jej liście rzeczy do zrobienia.

Pełna rozmowa Mrs. Robinson i Amber Blake w „Holly Randall Unfiltered” dostępna jest na stronie hollyrandallunfiltered.libsyn.com, YouTube, Apple Podcasts oraz na Patreon.

Ginger oferuje obecnie 70% zniżki na pierwszy miesiąc na jej OnlyFans które można znaleźć pod adresem MrsRobinson.fans. Fani, którzy wyślą wiadomość do Ginger o treści „MILF” otrzymają również darmowe, pełnometrażowe wideo.

OnlyFans Amber dostępne pod adresem AmberBlake.fans, również obecnie oferuje 60% zniżki na pierwszy miesiąc. Aby otrzymać darmowe wideo od Amber, wystarczy wysłać jej wiadomość o treści „Tinder„.

Mrs. Robinson jest bardzo aktywna na wszystkich platformach społecznościowych i uwielbia angażować się z fanami na Twitterze, jej nowym Instagramie oraz TikToku.

Śledź Amber Blake na Twitterze, Instagramie i TikTok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.