Mr. Skinn i Mr. Man opublikowali listy 10 najlepszych orgii z filmów i seriali

Portale skupiające się na kolekcjonowaniu i katalogowaniu nagich scen z udziałem celebrytów, stworzyły listę 10 najlepszych ich zdaniem scen orgii. Na liście znajdują klasyki z 1969 roku, jak również najnowsze produkcje Netflixa, które zadebiutowały w czasie pandemii. Różnorodne sceny seksu grupowego zawierają mnóstwo gwiazd, które pokazują i robią naprawdę dużo.

'

MrSkin.com i MrMan.com są najpopularniejszymi na świecie stronami skupiającymi się na nagości celebrytów. Od 1999 roku portal MrSkin rozwijał się bardzo dynamicznie i obecnie przyciąga ponad 10 milionów osób miesięcznie. MrMan jest analogicznym serwisem skupiającym się na męskich celebrytach.

Dzięki dokładnie skatalogowanym klipom wideo i zdjęciom, oba portale oferują szybki dostęp do gorących scen, bez konieczności przewijania fabuły i dialogów. Jak to określają portale, ‘MrSkin i MrMan jest szybkim przewijaniem do dobrych scen, abyś nie musiał tego sam robić

Najlepsze sceny seksu grupowego według MrSkin to:
  1. Shyla Stylez, Stoya, Gabriella Fox i Veronica Rayne w filmie Pirates II: Stagnetti’s Revenge (2008)
  2. Doona Bae, Tuppence Middleton, Freema Agyeman, Eréndira Ibarra, Jamie Clayton, Tina Desai i Mumbi Maina w serialu Sense8 (2015)
  3. Tru Collins, Melissa Barrera w serialu Vida (2018)
  4. Shanti Carson w filmie Shortbus (2006)
  5. Johanna Wallmeier w serialu White Lines (2020)
Najlepsze sceny seksu grupowego według MrMan to:
  1. Kelner Macêdo i Lucas Andrade w filmie Body Electric (2017)
  2. Dylan Vox i Jon Fleming w serialu Dante’s Cove (2005)
  3. Aaron Milo, Chris Salvatore, Daniel Skelton i Michael Vara w filmie Eating Out 5: Otwarty Weekend (2012)
  4. Gianfranco Longhi, Jean-Jacques Loupmon i Reinhard Montz w filmie Equation to an Unknown (1980)
  5. Anteo Chara, Enki Babylon, Markus Reid i Valentin Braun w filmie Under the Rain (2019)

Pełne listy 10 najlepszych orgii według MrSkin i MrMan można znaleźć na ich stronach internetowych. Top 10 orgii według MrSkin zobaczyć można tutaj. Natomiast top 10 orgii według MrMan dostępne jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.