Mistress Mia Darque gości w podcaście And Now We Drink

Profesjonalna Dominatrix i twórczyni treści Mistress Mia Darque została przyjęta jako gość w unikalnym podcaście Matta Slayera o nazwie And Now We Drink.

'

“Sprawię, że się zarumienisz, zanim odejdę od tego stołu“ – przechwalała się Mia Darque, gdy na przemian sączyła shoty tequili i ostrego sosu, opowiadając o swoich doświadczeniach na konwencjach dla dorosłych, takich jak AVN, Xbiz, oraz o scenie BDSM.

Prowadzony przez Matta Slayera podcast And Now We Drink specjalizuje się w tandetnych sekretach, białych kłamstwach i litrach humoru. Slayer i jego goście rozmawiają o seksie, konfrontują się z przemocą, zachwycają się muzyką nie słodzą rzeczywistości i przełamują tabu, a przy tym wszystkim towarzyszą im ich ulubione napoje dla dorosłych.

Mistress Mia Darque jest aktywna w społeczeństwie BDSM od ponad 20 lat. Pojawiała się w najgorętszych międzynarodowych klubach fetyszowych, oraz świadczyła sesje w jej ulubionych lochach, takich jak Sanctuary Studios w Los Angeles. Darque jest również edukatorem BDSM i służy w zarządzie DomCon, gdzie aktywnie pracuje przy ich wydarzeniach w Los Angeles i Nowym Orleanie.

“Kocham to co robię i robiłam to zanim zamieniłam to w zawód“ wyjaśniła Darque “I tym bardziej kocham to. Im jestem starsza i im więcej spędzam czasu w mojej społeczności i poznaje ludzi, którzy w niej są, jak się zmieniamy i ewoluujemy… To mnie uszczęśliwia!“.

Wywiad nie ograniczał się do BDSM. Darque i Slayer rozmawiali też o superbohaterach, grach, komiksach, o Leeli z Futuramy i wielu innych rzeczach.

“Miałam kiedyś sesję z panem, który zadzwonił do mnie na Niteflirt,“ wspomina Darque. “Chciał odgrywać rolę Czarnej Pantery przez telefon i zadzwonił, aby sprawdzić, czy mogę to zrobić… Przyszedł do Sanctuary, podczas gdy ja byłam tam w trasie jako jedna z ich gościnnych Mistress… Jego wymagania były mocno rozbudowane…. musiałam znać historię i fabułę, musiałam wiedzieć o tym, że Storm była królową zanim dostaliśmy filmy… Musiałam wiedzieć o wszystkich wewnątrz tego uniwersum… na koniec był najszczęśliwszą księżniczką ziemi!“

Odcinek 292 'And Now We Drink’ można znaleźć na oficjalnej stronie programu, AndNowWeDrink.com, a także na YouTube oraz Spotify.

Śledźcie Mistress Mia Darque na Twitterze. Więcej na jej temat można znaleźć na stronie JustSayRed.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.