Mistress Marley otwiera lochu na Brooklynie i szuka wsparcia na jego wyposażenie

Kink edukatorka, kuratorka wydarzeń, aktywistka i mentorka Mistress Marley jest jedną z trzech Czarnych Domin, które tworzą tak zwaną ‘The Trifecta’. Niedawno Trifecta zapewniła sobie miejsce na otwarcie ich lochu na Brooklynie w lutym 2022 roku. Teraz potrzebne są fundusze na sprzęt, więc rozpoczęły kampanię GoFundMe.

'

Mistress Marley nie przestaje szykować nowości na Luty 2022 roku. Po zapowiedzi imprezy Black & Kinky oraz linii bielizny Pynk Matrixx, teraz The Trifecta w skład której wchodzi Marley zapowiedziała otwarcie lochu na Brooklynie.

Przestrzeń prowadzona przez pracownice seksualne będzie przeznaczona na sesje, zajęcia, wydarzenia i tworzenie treści i będzie dostępna dla wszystkich pracownic seksualnych w okolicy i odwiedzających Nowy York. Udało się już zabezpieczyć idealną przestrzeń. Teraz potrzebują funduszy na wyposażenie i uruchomienie jej.

Mistress Marley rozpoczęła kampanię GoFundMe z celem 10 tysięcy dolarów i potrzebuje, aby społeczność i jej zwolennicy zjednoczyli się i przekazali co mogą.

„Goddess Rue, Goddess Bria i ja (aka The Trifecta) pracowałyśmy niestrudzenie, aby edukować naszą społeczność, zbierać fundusze dla potrzebujących pracowników seksualnych, tworzyć bezpieczne przestrzenie dla innych, aby odkrywać kink i tworzyć inkluzywne środowisko. Ten loch jest ogromnym celem, który sobie postawiłyśmy i nad którym pracowałyśmy, ale potrzebujemy, aby społeczność i jej zwolennicy podnieśli się i pomogli nam z funduszami”, mówi Mistress Marley.

Aby uzyskać więcej szczegółów na temat miejsca i jego misji oraz przekazać darowiznę, odwiedź gofundme.com.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Mistress Marley odwiedź jej stronę servemistressmarley.com oraz śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.