Misha Montana uruchamia oficjalną stronę za pośrednictwem PUBA Network

Kruczowłosa, biuściasta, rosyjska modelka Misha Montana oficjalnie uruchomiła swoją stronę mishamontana.com poprzez wielokrotnie nagradzaną sieć gwiazd porno PUBA.

CaliTeens

Po prawie roku pracy, Misha Montana uruchomiła swoją długo oczekiwaną stronę internetową poprzez sieć PUBA, która może pochwalić się ponad 70 stronami. Jej strona mishamontana.com jest pierwszym dodatkiem do sieci od lat.

Członkowie będą traktowani z gwarancją cotygodniowych aktualizacji, w tym pełnometrażowych scen damsko-męskich, damsko-damskich, trójkątów i scen solowych oraz zestawów zdjęć. Większość treści na stronie będzie na wyłączność. Strona Mishy ma już mnóstwo gwiazdorskich scen z udziałem Nathana Bronsona, Kitany Montany, Maricy Hase, Samanthy Mack, Jaxa Slayhera, Zaca Wilda, Charlotte Stokely, Willa Poundera, Madison Morgan i Isiaha Maxwella. A wiele więcej scen ma zadebiutować, jak na przykład w przyszłym tygodniu scena z mega gwiazdą Alex Jones.

„Ta strona powstawała przez długi czas i jest dokładnie tym, o czym marzyłam. Ivan przeniósł moją wizję do rzeczywistości dzięki mojej nowej, pięknej stronie. Jest to idealne miejsce dla moich fanów, aby spędzić więcej czasu z moimi niegrzecznymi przyjaciółmi i ze mną. Od scen, przez zdjęcia, aż po BTS, to wszystko jest treścią premium, na której moi członkowie będą chcieli spędzać godziny”, mówi Misha Montana.

Gwiazdy, które nawet nie filmowały z Mishą, jak Nicole Aniston, są podekscytowane możliwością współpracy z nią. „Po obejrzeniu próbki etyki pracy Mishy i jej oddania sztuce i fanom, ta strona z pewnością będzie prawdziwym testamentem jej kunsztu i unikalnego podejścia do seksualności. Jestem tak podekscytowana współpracą z nią!”.

Samantha Saint, która jest częścią PUBA Network, naprawdę cieszyła się z pracy z nią. „Jestem tak podekscytowana powrotem do pracy nad moją stroną z PUBA. Jest to tak wspaniała platforma, aby być sobą i tworzyć to, czego pragniesz dla swoich fanów. Wiadomość o dołączeniu Mishy do rodziny PUBA jest tylko wisienką na torcie. Jestem tak podekscytowana dla niej i jej fanów, że mają nowe miejsce, które mogą nazywać domem! Nie mogę się doczekać, aby wkrótce częściej z nią pracować. Ona jest piękną osobą wewnątrz i na zewnątrz!”.

Członkowie strony Mishy będą mieli również dostęp do wszystkich innych stron dziewczyn z PUBA. W tej chwili jest tam kilka naprawdę świetnych ofert. Z okazji uruchomienia strony, każdy kto dołączy będzie zapisany do wygrania pakietu nagród Misha-swag które rozdane będą w nadchodzących tygodniach.

Więcej na temat Mishy Montany można dowiedzieć się śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.