MILF Brandi Love organizuje nowy konkurs 'Seks z Fanem’

W ciągu ostatniej dekady miliony fanów na całym świecie marzyło o tym, aby spędzić namiętne chwile z nagradzaną supergwiazdą porno, Brandi Love. Wielu z nich oglądało jej niesamowite materiały i korzystało z jej własnej Fleshlight. Jeden szczęśliwy zwycięzca już to zrobił, a kolejny będzie miał okazję spełnić swoje marzenia i doświadczyć tego naprawdę już w kwietniu.

 

W zeszłym miesiącu Brandi powiedziała swoim fanom, aka Lovetrooperom, że poważnie myśli o zorganizowaniu konkursu „Seks z Fanem” i sfilmowaniu siebie ze zwycięzcą dla swojej strony. Wierna swoim słowom, Love zrobiła to, wprawiając fanów w osłupienie, gdy wybrała spośród nich szczęśliwego ogiera, który dostąpił zaszczytu zagrania z nią w nowej scenie na jej stronie MeetBrandi.com.

Ośmielona pozytywnym doświadczeniem, Love kontynuuje seksowną zabawę z kolejną sceną, którą nakręci ze szczęśliwcem, wybranym spośród członków jej strony. Za każdy miesiąc, w którym fani pozostaną zarejestrowani, otrzymają dodatkową wejściówkę do konkursu. Kolejny zwycięzca zostanie wyłoniony i nazwany w przyszłym tygodniu, więc jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, teraz jest najlepszy czas, aby się zapisać.

„Wszystko poszło świetnie” – powiedziała Brandi. „Nie mogło być lepiej. Już nie mogę się doczekać, kiedy znów to zrobię!”.

Ci, którzy nie mogą się doczekać, mogą kupić jej Fleshlight z dziesięcioprocentową zniżką z okazji jej urodzin w tym miesiącu, wchodząc na stronę handybrandi.com i używając kodu: MARGIRLS przy kasie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat konkursu, odwiedź MeetBrandi.com oraz śledź Brandi Love na Twitterze oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.