Miles Long otrzymał nagrodę za całokształt twórczości od NightMoves

Uznany reżyser filmów dla dorosłych Miles Long został doceniony w miniony weekend za swoją pracę i dorobek filmowy, zdobywając nagrodę za całokształt twórczości podczas 30 edycji NightMoves Awards.

'

Miles Long, utalentowany filmowiec, był na miejscu w niedzielę wieczorem na 30. dorocznym wydarzeniu NightMoves Awards, aby przyjąć honor za swoje znakomite osiągnięcia. Long ma za sobą 23 lata wybitnej pracy jako reżyser, producent, fotograf i kamerzysta dla najlepszych studiów w branży dla dorosłych. Jednak ta nagroda dotyczy także jego przedsięwzięć mainstreamowych, gdzie rozwinął się i ma na koncie dziesiątki okładek i rozkładówek swojego autorstwa dla takich publikacji jak FHM i Playboy.

„Chciałabym podziękować wszystkim wykonawcom, którzy ze mną pracowali, całej ekipie, która ze mną pracowała, wszystkim moim przyjaciołom i Mentorom, a zwłaszcza wszystkim firmom, które zatrudniały mnie przez te wszystkie lata. W życiu, w pracy i w grupach na Facebooku zawsze znajdą się ludzie, którzy powiedzą ci, że nie możesz robić pewnych rzeczy. NIGDY ich nie słuchaj” – powiedział Long.

„Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz robić rzeczy, to nie znaczy, że TY nie możesz tego zrobić, to znaczy, że ONI nie mogą, nic więcej. NIGDY nie ograniczaj siebie ani swoich marzeń do tego, czego inni ludzie nigdy nie osiągną. Przetrzyj swój własny szlak i żyj swoim najlepszym życiem, a wszystko inne samo ułoży się na miejsce.” – powiedział Long w poruszającej tłum wypowiedzi podczas odbierania nagrody.

„Być w stanie osiągnąć sukces jest oczywiście niesamowite, ale być w stanie utrzymać go i rozwijać się przez lata, aż pewnego dnia jesteś na scenie przyjmując nagrodę za całokształt twórczości, to więcej niż kiedykolwiek mogłem sobie wyobrazić. Dziękuję NightMoves, a także wykonawcom, ekipie i firmom, z którymi miałam szczęście pracować, za wiarę we mnie.”

Long rozszerzył swoją działalność o profesjonalną pracę dla swoich własnych programów telewizyjnych, Billboardów, klubów nocnych i kasyn. Dodatkowo oferuje też produkcję reklam dla licznych firm głównego nurtu. Jest on również znaną twarzą w świecie NightMoves dzięki swoim wywiadom Q&A ’Up Close and Personal’ z najlepszymi gwiazdami filmów dla dorosłych, oferując unikalny wgląd w biznes i jego twórców z perspektywy osoby należącej do branży.

Więcej informacji o Milesie Longu można znaleźć na stronie mileslong4real.com oraz na jego Twitterze i Instagramie.

Pełna lista zwycięzców 30. edycji NightMoves Awards znajduje się tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.