Michael Ramos z ASN jest gościem w Adult Site Broker Talk

Michael Ramos, prezes ASN Entertainment jest gościem tego tygodnia w Adult Site Broker Talk. Michael nie tylko opowiada o drodze, którą przeszło ASN, ale także dzieli się swoją własną wiedzą i doświadczeniem na temat stylu życia jakim jest swing.

'

Michael Ramos rozpoczął magazyn ASN w 2011 roku. Był to pierwszy tego typu magazyn dotyczący stylu życia swingersów. Zaczęli z wizją i jedną stroną internetową i od tego czasu rozwinęli ASN Entertainment w odnoszącą sukcesy i wszechstronną firmę.

Podczas wywiadu Bruce porusza z Michaelem wiele tematów, m.in. początki magazynu, elastyczność, jaką daje wydawanie magazynu online, czy też to, jak sukces ASN wpłynął na całą społeczność.

Bruce F., gospodarz programu i prezes Adult Site Broker powiedział: „Michael i ja długo rozmawialiśmy nie tylko o jego biznesie, ale o swingującym stylu życia. Jest on świetnym źródłem informacji”.

Możesz posłuchać rozmowy z Michaelem Ramosem w Adult Site Broker Talk już dzisiaj na adultsitebrokertalk.com.

Skontaktować się z Michaelem można na jego stronie internetowej pod adresem asnentertainment.com.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdź ich nową stronę pod adresem AdultSiteBroker.com i śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.