Mia Miranda i Samantha Jones wystąpiły w wywiadzie dla Ticker News

Popularne kanadyjskie twórczynie treści i osobowości medialne Mia Miranda i Samantha Jones były gośćmi Ticker News w segmencie dotyczącym zarobków pracownic seksualnych.

Podczas wywiadu zarówno Mia Miranda, jak i Samantha Jones mówiły o pracy seksualnej i jej korzyściach. Jones zachwycała się, że „Jestem zaskoczona, jak wiele osób jest otwartych na uprawianie seksu. To najlepsza praca na świecie, możesz pracować jedną lub trzy godziny dziennie, jeśli chcesz… spójrz na moje życie, kocham je – to styl życia, który naprawdę lubię.”

Miranda wyjaśniła, że „Odkryłam, że niektóre tradycyjne drogi występów szczerze nie pozwalają mi na wyrażenie całej siebie, ale odkryłam, że będąc pracownikiem seksualnym, będąc striptizerką, mogę być w pełni sobą w tym przemyśle i w mojej pracy i to było naprawdę niesamowite, że mogłam tego doświadczyć i pokazać wszystkie moje talenty i umiejętności w sposób, nad którym mam pełną kontrolę… mam kontrolę nad wszystkim i myślę, że to naprawdę inspiruje mnie do dalszego dążenia do celu.”

Miranda dodała jeszcze: „Myślę, że szczerze mówiąc istnieje pewne błędne przekonanie, możesz zarobić na tym dużo pieniędzy, ale to wciąż niesamowicie ciężka praca. To nie są po prostu łatwe pieniądze, to są szybkie pieniądze, więc jesteś w stanie szybko zarobić dużo pieniędzy, ale tylko jeśli włożysz w to naprawdę ciężką pracę.”

Jones zauważyła, że branża stała się mocno nasyconym rynkiem z dużą konkurencją: „Widzę, że ludzie, którzy robią to naprawdę dobrze, naprawdę kochają to, co robią, są gotowi zainwestować czas, pieniądze i wysiłek – iść na całość, na sesje zdjęciowe, zainwestować w stroje, choreografię, mentorów”.

Co do wszelkich publicznych negatywów, „czuję, że pracownicy seksualni, sami nakładają to stare piętno na siebie. Ja go nie odczuwam, pokazuję swoją twarz, jestem jakby na zewnątrz – myślę, że to piętno zanika… Myślę, że mi pomaga, że jestem YouTuberem-gwiazdą porno.” Jones wyjaśniła również, że każdy kto zajmuje się pracą seksualną „musi naprawdę usiąść i mieć swoją listę 'zdecydowanie nie, zdecydowanie tak’… 'co zrobię za tę kwotę, co zrobię za tę kwotę… naprawdę definiując swoje 'tak’ i 'nie'”.

Jeśli chodzi o relacje osobiste, Miranda powiedziała: „Myślę, że to może być trochę trudne dla facetów, aby pojąć koncepcję innych mężczyzn widzących cię nago… ale kiedy zbudujesz z kimś bezpieczną relację, to zazwyczaj nie ma to zbyt dużego znaczenia. Udało mi się mieć naprawdę udane związki odkąd zaczęłam tańczyć i używać OnlyFans.”

Aby obejrzeć rozmowę w Ticker News w całości, odwiedźcie YouTube.com.

Śledźcie Mia Mirandę na TwitterzeInstagramie i TikTok, a także sprawdźcie jej OnlyFans.

Śledźcie Samanthę Jones na Twitterze i Instagramie oraz subskrybujcie jej kanał na Youtube i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.