Megan Daw, została wyróżniona przez ManyVids jako jedna z pięciu najlepszych BBW

Megan Daw, która w branży jest zaledwie od siedmiu miesięcy, została uznana przez ManyVids za jedną z 5 najlepszych modelek BBW. Megan przypisuje wiele ze swojego sukcesu swoim zagorzałym fanom, którzy pomogli wynieść ją na szczyt nominacji do nagród ManyVids. 

ILoveBlackGirls

Megan Daw została umieszczona w top 5 listy najlepszych modelek BBW, która składała się z ponad 180 modelek. Oprócz Megan na liście znjadują się również Miss Hazel Heart, Kates Kurves, Angel De Luca i Emma Lilly. 17 lutego odbędzie się 2023 MV Awards Show, podczas którego będzie można dowiedzieć się która z modelek otrzyma tytuł Najlepszej Modelki BBW.

“Jestem dumna, że zostałam wymieniona na liście pięciu najlepszych modelek BBW przez ManyVids“, powiedziała Daw. “Dziewczyny, które dzielą ze mną to uznanie są oszałamiające i utalentowane. Może nasza piątka będzie mogła pewnego dnia zebrać się razem i nakręcić szalenie seksowny miniserial“.

Megan jest kanadyjską performerką BBW, która była również ostatnio była nominowana do nagrody AVN dla Najlepszej Modelki BBW Roku.

Fani mogą znaleźć Megan Daw na ManyVids oraz na OnlyFans pod adresem MeganDaw.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.