Mega gwiazda Brandi Love zdobywa nagrodę dla Najlepszej MILF od Fleshbot Awards

Niezwykle popularna Brandi Love nie przestaje zgarniać nagród za swoją pracę. Ostatnio dodała jeszcze jedną do swojej kolekcji, kiedy ogłoszono zwycięzców Fleshbot Awards, zdobywając nagrodę dla Najlepszej MILF.

Niektóre gwiazdy potrzebują półki, inne całej szafki, ale w przypadku Brandi Love, wkrótce prawdopodobnie będzie potrzebny cały osobny pokój. Już po raz drugi w tym roku uwielbiana na całym świecie MILF otrzymała nagrodę, wcześniej od XRCO tego lata, o którą zawsze jest zacięta rywalizacja, ale to tylko sprawia, że jest to jeszcze bardziej wyjątkowe osiągnięcie dla biuściastej blondynki.

„Jestem po prostu tak zaszczycona”, powiedziałą Brandi. „Dziękuję Fleshbot i wszystkim moim fanom za poświęcenie czasu na głosowanie na mnie. To znaczy dla mnie bardzo dużo. Dziękuję z głębi serca!”.

Pełną listę zwycięzców nagród Fleshbot 2022 można znaleźć tutaj.

Ostatnio Adam i Ewa dołączyli dochodową supergwiazdę do swojego najnowszego wydania DVD, 'I Prefer Quickies – Couples Edition’, przeczytaj więcej o tym tutaj.

Love spotkała też ostatnio profesjonalnego fotografa, który przyszedł, aby pomóc uchwycić ją w tegorocznym kostiumie na Halloween i udostępniła fanom wszystkie smakołyki. Zobaczcie to wszystko i więcej na Onlybrandi.com oraz na MeetBrandi.com.

Śledźcie Brandi Love na Twitterze i Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.