Marina Valmont zdobywa swoją pierwszą nominacje do Bazowie!

Brązowowłosa kanadyjska seksbomba i prezenterka Naked News, Marina Valmont, może teraz dodać nominację do nagrody Bazowie! do swojej rosnącej listy wyróżnień w jej karierze.

'

W weekend Sexy Fandom ogłosił listę nominowanych do nagród Bazowie!, a Marina Valmont się na niej znalazła. O nominacjach decydowała społeczność fanów, cosplayerów i nie tylko, zgłaszając wstępne nominacje do Bazowie! za pośrednictwem ich strony internetowej.

Marina jest nominowana do w kategorii Najseksowniejsza Cosplayerka i potrzebuje, aby jej fani głosowali na nią codziennie na stronie sexyfandom.com. A jeśli podzielicie się tym, że na nią zagłosowaliście na Twitterze, to również pomoże jej wygrać. Obie te rzeczy oraz głosy redakcyjnego panelu sędziowskiego zadecydują o zwycięzcy. 

“Naprawdę lubię cosplay i bycie kimś tak różnym od siebie i w pełni zanurzyć się w różnych postaciach, takich jak Spider-Man, Harley Quinn, Catwoman, Poison Ivy, Starfire, Morticia Addams i wiele innych. Jestem zaszczycona, że zostałam nominowana do Bazowie! i bardzo chciałabym wygrać nagrodę dla Najseksowniejszej Cosplayerki“ – powiedziała Marina Valmont.

Nagrody Bazowie! honoruje twórców za ich całą niesamowitą pracę wykonaną w klimacie cosplay, science fiction, fantasy, gier wideo i anime. Ceremonia rozdania nagród będzie transmitowana online, a pełna lista nominowanych jest dostępna na stronie sexyfandom.com.

Śledźcie Marinę Valmont na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki można znaleźć na hubzter.pro/marinavalmont.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.