Marina Valmont wydała limitowany kalendarz na rok 2023

Kanadyjska piękność z niesamowitym tyłeczkiem, popularna prezenterka Naked News i producentka Marina Valmont chce, aby jej fani spędzili z nią cały 2023 rok, dzięki jej nowemu limitowanemu kalendarzowi.

'

Kalendarz Mariny Valmont na rok 2023 stworzony pod hasłem 'Tropikalnej pokusy’ pozwala zobaczyć ją jak nigdy dotąd. Kalendarz który zawiera zdjęcia wykonane przez Raula Shoot w plenerze w Montego Bay na Jamajce, zawiera w pełni nagie, nowe i ekskluzywne zdjęcia Mariny, w tym rozkładówkę pomiędzy czerwcem a lipcem.

Nieocenzurowany kalendarz, o wymiarach 30 x 30 cm, zawiera 14 dużych zdjęć HD w pełnym kolorze. Fani Mariny zdecydowanie będą chcieli mieć ten kolekcjonerski kalendarz, ale muszą działać szybko. W sprzedaży dostępnych jest jedynie 50 egzemplarzy. Kalendarz kosztuje 34,99$, a za dodatkowe 15$ można otrzymać osobiście złoży autograf Mariny na kalendarzu.

“Zawsze miałam fanów proszących, abym zrobiła kalendarz, więc zdecydowałam się na to! Robienie zdjęć z Raulem Shoots w Montego Bay było fantastyczne, a same zdjęcia są niesamowite i mogą być oprawione i powieszone na ścianie jako działa sztuki. Fangear produkuje produkty wysokiej jakości, a mój kalendarz nie jest wyjątkiem” – powiedziała Marina Valmont.

Kalendarz Mariny Valmont 'Tropical Temptation’ na rok 2023 jest dostępny na Fangear. Nie zwlekajcie jednak z zakupem, bo jak się wyprzedają dostępne sztuki, to więcej już ich nie będzie.

Śledźcię Marinę Valmont na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki dostępne są na stronie hubzter.pro/marinavalmont.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.