Marica Hase walczy o zdobycie kolejnych nagród Bazowie!

Japońska dziewczyna Penthousea, gwiazda dla dorosłych i sensacja YouTube Marica Hase jest nominowana do dwóch tegorocznych nagród Bazowie! i ma nadzieję, że w tym roku ponownie dołączy do grona zwycięzców.

'

W 2022 roku Marica Hase i jej wierny pupil, świnka Buusan, zdobyli dwie nagrody Bazowie! za Najdziwniejsze Osiągnięcie i Najlepsza Współpraca z Miłym Stworzeniem. W tym roku Sexy Fandom połączył te dwie kategorie w jedną i Marica wraz z Buusan’em ponownie dołączyli do grona nominowanych. Dodatkowo, Marica jest również nominowana w kategorii Najlepszy Cosplay.

Aby wygrać jedną lub obie nagrody, Marica będzie potrzebowała swoich fanów, którzy będą codziennie głosować na nią jako zarówno w kategorii Cosplay, jak również i Najdziwniejszego Osiągnięcia. O zwycięstwie zadecydują głosy fanów, liczba retweetów oraz głosy redakcyjnego panelu sędziowskiego.

“Uwielbiam moje trofea w postaci kosmicznej kryształowej kuli, które wygrałam w zeszłym roku na Bazowie! i bardzo chciałabym mieć ich więcej. Jestem zaszczycona, że zostałam nominowana ponownie! Proszę pomóżcie Buusan i mnie wygrać!“ powiedziała Marica Hase.

Nagrody Bazowie! honoruje twórców za ich całą niesamowitą pracę wykonaną w klimacie cosplay, science fiction, fantasy, gier wideo i anime. Ceremonia rozdania nagród będzie transmitowana online, a pełna lista nominowanych jest dostępna na stronie sexyfandom.com.

Śledźcie Maricę Hase i odwiedźcie jej profile na Twitterze, YouTube oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.