Marica Hase udowadnia, że marzenia się spełniają w ekskluzywnym wywiadzie XCritic

Japońska dziewczyna Penthouse, gwiazda dla dorosłych, ambasadorka Walki z Rakiem i sensacja YouTube Marica Hase udzieliła wielu wywiadów od początku swojej kariery, ale jej ekskluzywny wywiad dla XCritic jest naprawdę wyjątkowy i pokazuje, że marzenia Maricy spełniły się dzięki jej profesjonalizmowi, wytrwałości i ciągłym skupieniu na celu.

ILoveBlackGirls

Międzynarodowy mistrz intrygi i pisarz weteran Jim Steele niedawno usiadł z Maricą Hase i omówił jej karierę rozpoczynającą się w 2009 roku w Japonii, jej pracę w USA i dążenie do zawsze bycia najlepszą.

The XCritic Interview: Marica Hase” rozpoczyna się od pokazania różnic w sposobie przedstawiania modelek w Japonii i USA oraz tego, jak wiara jej agenta Marka Spieglera w to, że stanie się znaną na całym świecie gwiazdą, spełniła się dzięki jej energii, zapałowi i urodzie.

Jim był naprawdę zaskoczony tym, jak skromna i uprzejma jest Marica, która wciąż się rumieni, gdy nazywa się ją gwiazdą. Wywiad obejmuje wiele tematów, w tym jak Marica zdobyła swoją pierwszą nagrodę AVN za scenę orgii w „Deeper”, o walce z rakiem i powrocie po trzyletniej przerwie, zdobyciu tytułu Penthouse Pet, o tworzeniu treści dla jej popularnego kanału YouTube, dołączeniu do Galerii Sław Urban X, jak fani poznają prawdziwą Maricę Hase na jej mediach społecznościowych i podczas interakcji z nimi, jej miłość do amerykańskiego jedzenia i wiele więcej.

„Rozmowa z Jimem była świetną zabawą i naprawdę przygotował się do niej, nawet zaglądając do moich wczesnych dni jako modelka w Japonii. Moi długoletni fani będą zadowoleni z tego wywiadu, ponieważ jest tak wiele rzeczy, o których naprawdę nigdy nie mówiłam zbyt wiele, aż do teraz z Jimem. To jeden z moich ulubionych wywiadów, a ja kocham XCritic”, powiedziała Marica Hase.

Przeczytaj „The XCritic Interview: Marica Hase” w całości oraz zobacz gorące zdjęcia Maricy z jej filmów oraz z czasów modelingu w Japonii na xcritic.com.

Śledź Maricę Hase i odwiedź jej profile na TwitterzeYouTube oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.