Maitland Ward zdobywa dwa trofea 2022 XBIZ Awards

Maitland Ward odebrała dwie prestiżowe nagrody XBIZ 2022 w kategoriach Wykonawca Roku i Najlepsza Aktorka Pierwszoplanowa za swoją wybitną pracę w przeboju Deeper/Vixen Media Group – Muse 2, który zdobył nagrodę dla Pełnometrażowego Filmu Roku, a także za Najlepszy Scenariusz i Najlepsze Zdjęcia.

'

To już trzecia z rzędu nagroda XBIZ w uznaniu dla ogromnego talentu tej dynamicznej aktorki, która była również gospodarzem rozdania nagród w słynnym Hollywood Palladium w Los Angeles. Ward zdobyła również trofeum w tej samej kategorii w zeszłym roku za Deeper Muse i w 2020 roku za Drive.

„Nie tylko niesamowicie było być z powrotem na czerwonym dywanie i na scenie, aby wziąć udział w tak sławnym i znakomitym wydarzeniu z najbardziej utalentowanymi ludźmi w branży, ale było to po prostu tak wyjątkowe wygrać za Wykonawcę Roku, jak również Najlepszą Aktorkę Pierwszoplanową”, powiedział Ward.

„Nie mogę wyrazić wystarczających podziękowań dla degustatorów XBIZ, którzy na mnie głosowali, jak również dla uhonorowanej przez XBIZ Reżyserki Roku Kayden Kross, która inspiruje mnie swoim niebywałym talentem i ogólną błyskotliwością, a także dla ludzi z Deeper i Vixen Media Group, którzy dali mi możliwość zabłyśnięcia jako wykonawczyni wśród tak wielu wspaniałych ludzi w tej branży. Dziękuję Wam z głębi serca – to naprawdę zaszczyt i przywilej.”

Ward, znakomita gwiazda filmowa i telewizyjna z bogatym doświadczeniem aktorskim i wiernym gronem fanów dzięki głośnym rolom w Modzie na Sukces, Chłopiec poznaje świat i klasycznej komedii braci Wayans „Agenci bardzo specjalni„, przebiła oczekiwania i ugruntowała swoje miejsce w historii jako pierwsza mainstreamowa wykonawczyni, która z powodzeniem przeszła jako artystka do branży dla dorosłych.

„Podczas gdy podjęcie skoku do kina dla dorosłych było początkowo przytłaczające i trochę przerażające, zostałam tak pobłogosławiona przez przytłaczające morze wsparcia w ciągu tych ostatnich trzech lat w branży i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość w 2022 roku i później!”

Więcej na temat Maitland Ward dowiedzieć się można, śledząc ją na TwitterzeInstagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.