Maitland Ward zdobywa cztery nominacje do nagród AVN

Maitland Ward jest dumną odbiorczynią czterech nominacji do nagrody AVN 2023, które honorują jej wyjątkowe osiągnięcia w ciągu ostatniego roku jako aktorki, performerki, osobowości medialnej i talentu z głównego nurtu.

 

Popularna twarz studia Deeper należącego do Vixen Media Group, Maitland Ward, została uhonorowana nominacją dla Najlepszej Aktorki za swoją pracę w wysokobudżetowym hicie ’Drift’, gdzie gra rolę gwiazdy sitcomu, która odkrywa swoje prawdziwe ja i długo skrywane pragnienia poprzez serię erotycznych spotkań poza planem.

Ward otrzymała również dwie nominacje w kategorii Mainstreamowe Przedsięwzięcie Roku za jej wybuchowy, mówiący o wszystkim, pamiętnik ’Rated X: How Pornated Liberated Me From Hollywood’ oraz jej większą niż kiedykolwiek kampanię Billboardową Vixen w Hollywood, jak również zdobyła nominację dla Najlepsza Scena Orgii w uznaniu jej 12-osobowego występu w tytule Deeper, ’Sex Without Love’.

„Jestem tak bardzo wdzięczna AVN za wspieranie mnie w ciągu ostatnich trzech-plus lat i za te nominacje honorujące pracę, która doskonale oprawiła i zdefiniowała moją dotychczasową karierę jako artystki,” powiedziała Ward.

„I naprawdę nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o Kayden Kross i jej niezwykłym talencie jako filmowca. Nie bez powodu 'Drift’ ma 10 nominacji AVN: dialogi, atmosfera, wizualizacje, muzyka i te małe ekranowe momenty, które są tak głębokie i piękne, niespodziewane i magiczne. Dziękuję Kayden i zespołowi Deeper za zabranie mnie ze sobą na przejażdżkę życia”.

Odwiedźcie Deeper.com, aby cieszyć się wszystkimi występami Ward oraz SimonandSchuster.com, aby dowiedzieć się więcej o jej książce ’Rated X’.

Śledźcie Maitland Ward na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.