Madison Summers zdobywa swoją pierwszą nominację w branży od AVN

Śliczna i seksowna Madison Summers jest dumnym odbiorcą swojej pierwszej nominacji do nagrody w branży jako Najgorętsza Debiutantka według AVN. Madison wybuchła na scenie w 2021 roku i odniosła niesamowity sukces dzięki swoim hardcorowym występom.

Jedne aktorki latami budują swoją markę i uznanie wśród fanów i branży, inne jak tylko pojawiają się przed kamerą, od razu zdobywają serca fanów na całym świecie. Madison Summers należy do tej drugiej grupy. Żeby pokazać swoje uznanie dla wschodzącej gwiazdy, fani mogą głosować na Madison raz dziennie na stronie głosowania.

Do głosowania potrzebne jest konto AVN Stars, a fani mogą się zarejestrować za darmo na stronie AVNStars.com. Głosowanie zakończy się w sobotę, 22 stycznia.

„To taki zaszczyt być nominowaną, biorąc pod uwagę, że jestem w branży dopiero od roku” skomentowała Madison. „To niesamowite obserwować każdy głos na Twitterze. Wiedz, że twój głos się liczy i jeśli chcesz zobaczyć, jak wygrywam tytuł Najgorętszej Debiutantki, nie przestawaj ich dostarczać i wiedz, że są bardzo doceniane!”.

Zwyciężczyni tej kategorii, o której zadecydują głosy fanów, zostanie ogłoszona podczas gali 2022 AVN Awards, która odbędzie się wirtualnie w sobotę 22 stycznia. Ceremonia będzie transmitowana na żywo na stronie AVNAwards.com.

Fani mogą śledzić Madison na Twitterze i Instagramie. Madison będzie też zachwycona, jeśli fani zasubskrybują jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.