Madison Summers błyszczy w podcaście „Danglin’ After Dark”

Seksowna gwiazda Madison Summers pojawiła się ostatnio w podcaście Dicka Dangle’a „Danglin’ After Dark„. Jej wywiad, zaczynający się w 45 minucie odcinka, jest bardzo pouczający zarówno dla nowych, jak i obecnych fanów.

Lovense

Madison, której kariera rozpoczęła się w połowie 2021 roku, opowiada o tym, jak się czuła będąc nominowaną przez AVN do nagrody Najgorętszej debiutantki i chodząc po czerwonym dywanie na XBIZ. Wraz z rosnącą karierą Madison wkracza w rytm branży. Do jej priorytetów w 2022 roku należy dalsze budowanie marki przy jednoczesnym wyważeniu czasu na dbanie o siebie.

Fani będą mogli poznać osobowość Madison, która opowiada o różnych tweetach, które napisała, w tym o gustach muzycznych, sekstingu, jej uznaniu dla branży i jej powiedzonku: „Złe suki nie mają czasu na bycie smutnymi sukami„.

Nie jest tajemnicą, że Madison jest aktorką, która lubi występować w scenach analnych. Madison dzieli się swoim ulubionym posiłkiem po analu, wyjaśniając dlaczego ten posiłek jest wyjątkowy. Ponadto, Madison wyraża swoją miłość do ról aktorskich oraz chęć poszerzania swoich umiejętności.

„Fantastycznie się bawiłam podczas podcastu 'Danglin’ After Dark’!” powiedziała Madison. „Dick Dangle był tak łatwy w rozmowie, że moje pierwsze doświadczenie z podcastem było niezapomniane. Jego dobór pytań wywołał świetną rozmowę. Fani będą zachwyceni!”.

Pełny odcinek #358 podcastu „Danglin’ After Dark” z udziałem Madison dostępny jest na stronie danglinafterdark.com.

Fani mogą śledzić Madison Summers na Twitterze, Instagramie i TikTok. Madison będzie też zachwycona, jeśli fani zasubskrybują jej OnlyFans.

Kraina-Doznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.