Madi Collins otrzymuje nominację do nagrody Fleshbot

Ulubiony rudzielec fanów i wschodząca gwiazda porno, Madi Collins, świętuje nominację do nagrody Najlepszej Nowej Gwiazdy w 2023 Fleshbot Awards. Zwycięzca tej kategorii zostanie wybrany na podstawie głosowania fanów.

Kariera Madi Collins znacząco przyspieszyła w 2022 roku, ze scenami dla najlepszych studiów takich jak Adult Time, Brazzers, Nubiles i innych. Madi szybko stała się ulubienicą fanów i teraz oni mogą pomóc Madi zabrać do domu nagrodę dla Najlepszej Nowej Gwiazdy.

Głosowanie jest otwarte od teraz do 25 października z łatwym systemem głosowania. Osoby które chcą oddać swój głos, muszą jedynie odwiedzić stronę fleshbotawards.com i założyć konto. Tylko jeden głos przysługuje na każdą kategorię, co oznacza, że każdy oddany głos ma znaczenie.

„Jestem tak podekscytowana nominacją dla Najlepszej Nowej Gwiazdy.” – powiedziała Madi. „Chcę podziękować Fleshbot za uznanie mnie, a także moim fanom, którzy wiem, że od razu zagłosują!”.

Dodatkowo wiemy, że Madi szykuje coś dużego, co zachwyci jej fanów. Miejcie oko na jej media społecznościowe, aby zobaczyć co to będzie.

Śledź Madi Collins na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans jest wypełnione ekskluzywną zawartością, a fani mogą uzyskać jej podgląd na jej darmowm koncie OnlyFans. Madi posiada również wiele własnych klipów do kupienia na jej ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.