Madi Collins otrzymuje nominację do nagrody AVN

Szybko zyskująca uznanie w branży, Madi Collins, która rozpoczęła swoją karierę pod koniec 2020 roku, została niedawno nominowana przez AVN jako Najgorętsza Wschodząca Gwiazda, nagrody, o której przyznaniu decydują fani, aby pokazać swoje uznanie dla ulubionych artystów.

ILoveBlackGirls

Kiedy nie kręci dla takich firm jak Brazzers, Team Skeet, Bang i innych, Madi publikuje ekscytujące materiały na swoim OnlyFans. Jej najnowsza scena to gorąca scena dziewczyna/dziewczyna z Aliną Lopez, której nie można przegapić. I jak zapowiada Madi, fani, którzy ją subskrybują mogą spodziewać się dużo więcej treści już wkrótce!

„Co za szalony rok to był. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że dostanę nominację tak szybko w mojej karierze” – skomentowała Madi. „Jestem wdzięczna za wszystkich ludzi, z którymi pracowałam i za moich fanów. I nie mogę się doczekać, aż moi fani zobaczą wszystkie moje nowe i nadchodzące treści.”

Zagłosować na Madi można codziennie do soboty, 22 stycznia. Aby zagłosować, należy poświęcić tylko kilka chwil ze swojego dnia, aby zarejestrować się na darmowe konto AVN Stars, a następnie odwiedzić stronę głosowania, i oddać swój głos. Jest to najlepszy sposób aby odwdzięczyć się za wszystkie przyjemności jakie dała wam Madi.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas gali 2022 AVN Awards, która odbędzie się wirtualnie 22 stycznia.

Śledź Madi na Twitterze, Instagramie i OnlyFans, aby być na bieżąco ze wszystkim co się u niej dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.