Madi Collins otrzymuje nominację AVN za scenę „Two Gingers and a Nerd”

Przez cały rok gwiazda porno, Madi Collins, ciężko pracowała, kręcąc szalone, gorące sceny i budując armię nowych fanów. Madi właśnie otrzymała swoją pierwszą nominację do nagrody AVN w kategorii Najlepsza Scena Seksu w Trójkącie za niezapomniany występ w filmie „Two Gingers and a Nerd” od Ginger Patch i Team Skeet.

Lovense

Scena przedstawia przedwcześnie dojrzewającą nimfomankę, która wraz z Hannah Grace wymyśla plan, jak zdobyć faceta. Razem uwodzą nieśmiałego chłopaka z klasy, granego przez Robby’ego Echo. Echo przechodzi od kujona i prawiczka do ogiera w najbardziej szaloną noc swojego młodego życia. Nic dziwnego, że scena ta jest nominowana, biorąc pod uwagę jak bardzo Madi była podekscytowana, kiedy ją kręciła.

„Miałam tyle zabawy kręcąc tę scenę,” powiedziała Madi. „Defloracja dziewicy to moja fantazja, a robienie tego z tak gorącą laską jak Hannah sprawiło, że było jeszcze lepiej. Dzięki Team Skeet!”

Madi szybko okazała swoje uznanie po dowiedzeniu się o swojej nominacji, dziękując wszystkim zaangażowanym na swoich kontach w mediach społecznościowych i jak na prawdziwą gwiazdę przystało, życząc wszystkim innym nominowanym powodzenia.

„OMG mój pierwszy raz uprawiając seks z dziewczyną został nominowany do nagrody AVN!” powiedziała Madi. „Ukłony dla moich partnerów scenicznych Hannah Grace i Robby’ego Echo za stworzenie ze mną tej magii! I gratulacje dla wszystkich innych nominowanych, jak również!!! To jest takie ekscytujące!!!”

Wirtualna ceremonia ogłoszenia zwycięzców 2022 AVN Awards odbędzie się w sobotę, 22 stycznia na stars.avn.com. Pełna lista nominowanych dostępna jest tutaj.

Więcej na temat Madi Collins dowiedzieć się można śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.