Madi Collins kończy rok 2021 i zapowiada pojawienie się na X3 Expo

Rok 2021 powoli się kończy, jednak Madi Collins nigdy go nie zapomni. W roku 2020 ta nowicjuszka o jasnych oczach wystąpiła tylko w kilku scenach, ale ogień płonął głęboko w tej namiętnej wykonawczyni, która pragnęła podzielić się swoimi seksualnymi talentami z całym światem. Teraz, patrząc wstecz, zdecydowanie jej się to udało.

'

Drobna ruda piękność wystąpiła w produkcjach najlepszych marek takich jak Reality Kings, See Him Fuck, Hussie Pass, Team Skeet, Brazzers, BANG, Porn Dude Casting, Shoplyfter, MOFOs, Nubiles, ATK Girlfriends, Wankz VR i wielu, wielu innych! Jej fani co chwila mieli okazję zobaczyć ją w kolejnej nowej scenie i obserwować jak Madi rozwija się jako aktorka dla dorosłych.

Madi dała się też lepiej poznać swoim fanom, chętnie udzielając wielu wywiadów. W 2021 roku pojawiła się w serwisach Fleshbot, Adult DVD Talk, Hustler, Garnashadow, AIP Daily i wielu innych. W rzeczywistości, pisarz Hustlera John Blaylock słusznie określił Madi jako ’mała perfekcja’.

Do tego talent Madi został zauważony i doceniony przez branżę. To właśnie w 2021 roku wschodząca gwiazda otrzymała swoje pierwsze nominacje do nagród. Drobna rudowłosa piekność została nominowana nie w jednej, ale w dwóch kategoriach na Fleshbot Awards 2021: Najlepsza Pupa i Najlepsza Osobowość Social Media.

Obecnie jest też nominowana w kategorii Najlepsza Scena Seksu we Trójkę na nadchodzących nagrodach 2022 AVN Awards za jej niezapomniany występ z Hanną Grace i Robbe’m Echo w 'Two Gingers and a Nerd’.

A jakie są najbliższe plany, drobnej supergwiazdy? Madi pojawi się na zbliżającym się X3 Expo. Impreza XBIZ, określana jako „największe wydarzenie dla fanów, na którym spotkają się najgorętsi twórcy na świecie”, odbędzie się w dniach 7-8 stycznia w Hollywood Palladium w Los Angeles w Kalifornii.

„Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wszystkich moich fanów,” powiedziała Madi. „Uwielbiam spotykać się z nimi wszystkimi osobiście! Przyjdźcie mnie zobaczyć i zróbcie sobie zdjęcie!”.

Więcej informacji na temat X3 Expo można znaleźć na stronie X3.show.

Aby być na bieżąco ze wszystkim ci się dzieje u Madi Collins, śledź ją na TwitterzeInstagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.