Madi Collins gości w 'In The Tub’

Madi Collins była najnowszym gościem programu 'In The Tub’, prowadzonego przez parę swingersów Burghcpl4fun. W prawie godzinnym wywiadzie fani będą mogli lepiej poznać drobną, rudą, gwiazdkę filmów dla dorosłych.

Insane Coeds

Madi Collins rozpoczęła swój wywiad od rozmowy o swoim nowym szczeniaczku – Archie, którego dostała dosłownie kilka dni przed pojawieniem się w 'In The Tub’. Dalej, Madi zaczęła mówi o swojej karierze, tworzeniu kont w mediach społecznościowych i mozolnemu poszukiwaniu pseudonimu, który będzie dostępny na wszystkich platformach. Ponieważ Madi jest nowicjuszką w branży, nie może się doczekać, aby wziąć udział w swoich pierwszych targach AVN Adult Entertainment Expo, jak również w pokazie X3.

W tym roku Madi wydała swoją pierwszą scenę analną, z udziałem Nathana Bronsona i nakręconą przez Alana X, co również było tematem dyskusji. Madi powiedziała również w trakcie rozmowy, że uważa porno za najlepszą pracę na świecie oraz omówiła swoją okładkę z Rachael Cavalli na DVD Hustlera.

„Spędziłem niesamowity czas z Burghs’ami,” skomentowała Madi. „Są taką wspaniałą parą i byli bardzo gościnni!”.

Odcinek ’In The Tub’ z udziałem Madi dostępny jest na stronie inourtub.com.

Wciąż jest czas, aby sprawić Madi przyjemność poprzez zgłoszenie jej w do kategorii AVN w których głosują Fani na stronie avn.com/awards/pre-nomination. Od teraz do końca listopada fani mogą zgłaszać swoje typy raz dziennie, a Madi bardzo chciałaby, aby jej fani zaproponowali ją w kategorii 'Hottest Anal Creator Vid’ za jej pierwszą scenę analną.

Śledźcie Madi Collins na Twitterze i Instagramie. OnlyFans Madi wypełnione jest ekskluzywną zawartością, a fani mogą uzyskać ich darmowy podgląd na jej drugim darmowym koncie na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.