Lulu Chu otrzymuje nominację do nagrody 2022 XBIZ Awards Kobiecy Wykonawca Roku

Dla Lulu Chu oraz jej fanów był to rok pełen wrażeń. Lulu kręciła sceny z z najlepszymi firmami produkcyjnymi, w tym Deeper, Reality Kings, Pure Taboo i Tushy, a to tylko kilka z nich. Nic więc dziwnego, że Lulu Chu otrzymała dwie nominacje do nadchodzących nagród 2022 XBIZ Awards.

SexShop112.pl

W pierwszych dwóch latach swojej kariery, Lulu otrzymała prestiżową nominację w kategorii Kobiecy Wykonawca Roku. Nagroda ta jest wyrazem uznania za całokształt pracy Lulu w ciągu całego roku. Udział w bardzo różnorodnych scenach oraz umiejętności Lulu które prezentuje przed kamerą sprawiają, że jest silnym pretendentem do tej nagrody.

Dodatkowo, Lulu otrzymała również nominację w kategorii Najlepsza Scena Seksu – Prezentacja Wykonawców za film Studia Deeper „Mistress Maitland 2„. W scenie Lulu wystąpiła u boku takich gwiazd jak April Olsen, Maitland Ward, Jasmine Wilde i Isiah Maxwell, Jednak to Lulu była wyróżniającą się postacią w tym bardzo wysoko ocenianym filmie.

„Byłam całkowicie zaskoczona moimi nominacjami! Po pierwsze, Kayden Kross i ekipa z Deeper zasługują na wszystkie głosy uznania za to, że zawsze tworzą tak niesamowite sceny i włączają mnie do nich,” powiedziała Lulu. „Po drugie, dziękuję XBIZ za moją nominację Kobiecy Wykonawca Roku! To takie miłe uczucie, gdy ciężka praca zostaje doceniona”.

Rozdanie nagród XBIZ Awards w 2022 roku odbędzie się 9 stycznia 2022 roku w Hollywood Palladium. Natomiast głosowanie rozpocznie się w środę, 24 listopada. Pełna lista nominowanych dostępna jest tutaj.

Fani mogą śledzić Lulu na Twitterze i Instagramie. Natomiast subskrypcja jej OnlyFans da fanom dostęp do ekskluzywnych treści Lulu.

Fun Factory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.