Lulu Chu otrzymuje aż pięć nominacji do nagród AVN 2022!

Lulu Chu bez wątpienia zapamięta 2021 rok, ponieważ kończyć go będzie z aż pięcioma nominacjami do nagród AVN 2022. Aktorka, która swoją karierę rozpoczęła w 2019 roku, zdobyła nominacje w czterech różnych kategoriach, w tym nominację do prestiżowej nagrody Kobiecego Wykonawcy Roku.

 

Lulu nie próżnowała w tym roku i nakręciła wiele różnorodnych scen, od typowych scen z partnerem i sceny wyłącznie kobiece, aż po orgie i sceny analne. Nie powinno więc być dla nikogo zaskoczeniem, że Lulu została nominowana do jednej z najważniejszych kategorii i będzie walczyć o wymarzony prezent urodzinowy od AVN – tytuł Kobiecego Wykonawcy Roku.

Oprócz tytułu Wykonawcy Roku, Lulu wystąpiła w dwóch scenach, które otrzymały nominacje w kategorii Najlepsza Scena Seksu w Czwórkę/Orgii. Obie sceny zostały zrealizowane dla Deeper, pierwsza z nich to „Chaired„, w której wystąpiły również Marica Hase, Scarlit Scandal, Mona Wales, Destiny Cruz i Oliver Flynn. Druga scena to doceniony przez krytyków „Teeth„, w którym wystąpili razem z Maitland Ward, Isiah Maxwell, April Olsen i Jasmine Wild.

Lulu otrzymała również nominację w kategorii Najlepsza Scena Grupowego Seksu Lesbijskiego za swój występ w „Breaking Up Is Hard” od Girlsway. Lulu dzieli tę nominację wraz z Gabbie Carter i najnowszą dziewczyną Fleshlight Elizą Ibarra.

Ostatnia nominacja dotyczy Najlepszej Sceny Seksualnej w Rzeczywistości Wirtualnej. W scenie dla SexLikeReal, „Asian Delight Royal Flush” biorą udział Vina Sky, Alexia Anders, Alona Bloom, Luna Mills i John Strong.

Lulu powiedziała: „To absolutnie niesamowite mieć tak wiele scen nominowanych w tym roku – nigdy się tego nie spodziewałam, ale jestem tak dumna z wszystkich zaangażowanych! Dziękuję AVN za docenienie całej naszej ciężkiej pracy i gratuluję pozostałym nominowanym! I dziękuję mojemu super-agentowi, Johnowi z East Coast Talent za wszystko. W tym roku było tak wiele do zrobienia, ale wszyscy daliśmy z siebie wszystko.”

Pełna lista nominowanych do nagród AVN 2022 dostępna jest tutaj.

Fani mogą śledzić Lulu na Twitterze i Instagramie. Natomiast subskrypcja jej OnlyFans da fanom dostęp do ekskluzywnych treści Lulu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.