London Rose pojawia się w październikowym wydaniu Hustlera

Urocza London Rose pojawiła się w nowym artykule w październikowym wydaniu Hustlera. London opowiada o tym, ile scen nakręciła do tej pory, kogo podziwia w branży i jakie ma plany na dalszą karierę.

 

London rozmawiała z Missy Martinez o swojej karierze z Dickiem Dangle w jego podcaście, ’Danglin’ After Dark’ oraz o tym, jak to jest być początkującą artystką w branży. Jako osoba o silnej woli i niezależna, London wspomina, że zajęło jej trochę czasu, aby zrozumieć, że wykonawcy to zwykli ludzie. London pracowała z Dennisem Hofem i to jemu zawdzięcza, że pomógł jej nauczyć się wiele na temat pracy seksualnej oraz tego, jak teraz ją postrzega – jako akceptowanie ludzi i sprawianie, że czują się intymnie.

Inne tematy dyskusji to praca dla Brazzers i talenty na wysokim poziomie, takie jak weterani Tommy Pistol i Johnny Sins, a także jej debiut dla Girlsway z Lulu Chu i Harmony Rivers. Z bardziej osobistych tematów, London opowiada o mediach społecznościowych, Ettcie James, swoim poczuciu humoru, nowej papudze, Petey Pablo, oraz różowym skuterze.

„To był taki zaszczyt udzielać wywiadu z Missy Martinez dla Hustlera,” powiedziała London. „Będąc początkującą wykonawczynią, zawsze ważne jest, aby wypromować swoje nazwisko. Bardzo podobała mi się rozmowa z Dickiem Dangle w jego podcaście. Mam nadzieję, że moim fanom spodoba się zarówno mój artykuł, jak i wywiad. Myślę, że z przyjemnością dowiedzą się więcej o tym, co mnie kręci!”.

Śledźcie London i jej podróż w biznesie na jej oficjalnych kontach na Twitterze i Instagramie. Fani mogą również zapisać się na jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.