Lola Fae zgarnia trzy nominacje od AVN

Sezon nagród rozkręcił się już na dobre, a urocza Lola Fae świętuje trzy nominacje AVN, które otrzymała za swoje niesamowite występy w tym roku.

'

Lola Fae otrzymała dwie nominacje za swoją pracę w 'Bridal Reservations’ odTransfixed. Pierwsza nagroda jest za Najlepszą Scenę Seksu Trans Jeden na Jeden razem z Korrą Del Rio. Dodatkowo Lola zdobyła nominację w kategorii Najlepsza Aktorka – Trans/X.

Trzecia nominacja Loli została przyznana za Najlepszą Scenę Seksualną w Wirtualnej Rzeczywistości za jej rolę w ’In Space No One Can Hear You Cream’ z POVR Originals w któej grała razem z Kay Lovely i Davidem Lee.

„Absolutnie podobało mi się tworzenie 'Bridal Reservations’ – powiedziała Lola. „Monster Mouth to moja ulubiona ekipa. Korra del Rio jest urocza. Bree Mills wystylizowała fantastycznie mój strój, a moja płeć nigdy nie została ustalona podczas sceny – pozostawiając wiele miejsca na odgadnięcie mojej tożsamości. Jako płynna seksualnie wykonawczyni byłam tak podekscytowana, że mogłam zagrać nie-binarnego fotografa. To była taka piękna scena.”

Lola kontynuowała, „Nagrywanie mojej sceny POVR z Kay Lovely i Davidem Lee było takim fajnym dniem! Podobało mi się, że Ellie zrobiła ze mnie słodką kosmitkę. Współpraca z Key była niezwykle zabawna. Tworzenie treści VR to przyjemność – naprawdę lubię tworzyć sceny skierowane bezpośrednio do konsumenta treści. Uwielbiam udawać, że mówię do nich wszystkie niegrzeczne rzeczy. Reżyser – Tristian jest zawsze świetny w swojej pracy!”.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas zbliżającej się 40. edycji AVN Awards w sobotę, 7 stycznia w Las Vegas. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

Fani mogą śledzić Lole Fae na Twitterze i Instagramie oraz subskrybować ją na OnlyFans dostępnym pod adresem LolaFae.club. Więcej jej treści można również kupić w jej sklepie na ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.