Lilly Hall opowiada o swojej karierze w podcaście 'Danglin’ After Dark’

Urocza Lilly Hall była jednym z najnowszych gości w branżowym podcaście 'Danglin’ After Dark’, prowadzonym przez Dicka Dangle, gdzie opowiadała o swojej karierze, preferencjach seksualnych i własnych scenariuszach.

'

Lilly Hall podczas swojej rozmowy omawia z Dickiem wiele różnych rzeczy, w tym jej preferowany rozmiar penisa do seksu analnego oraz jej decyzję z ostatniej chwili, aby nakręcić podwójną scenę analną z Hard X. Mówiła również o swoim pierwszym tryśnięciu w scenie z Jimmy’m Michaelem i Carmelą Clutch dla Reality Kings. Lilly była również podekscytowana rozmową o reżyserowaniu i pisaniu własnych scenariuszy, tworzeniu treści i byciu prawdziwą MILF.

Poza karierą, Lilly mówiła o huraganie Ian i utracie zasilania z jego powodu, o swoich umiejętnościach gry w golfa, uprawianiu różnych innych sportów oraz że jest najgorszą Millenialską w historii.

„Byłam tak podekscytowana pojawieniem się w 'Danglin’ After Dark'” – skomentowała Lilly. „Chcę podziękować Dickowi za przyjęcie mnie do swojego programu i pogawędkę ze mną o mojej karierze, hobby i nie tylko”.

Śledźcie Lilly Hall na jej nowym Twitterze. Aby zobaczyć Lilly w akcji, zasubskrybujcie jej OnlyFans lub odwiedź jej sklep ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.