Lexi Luna uruchamia swój nowy sklep

Ku uciesze fanów, Lexi Luna oficjalnie uruchomiła swój nowy sklep, ShopLexiLuna. Portal umożliwia fanom zakup różnorodnych produktów, które mogą dodać do swojej kolekcji związanej z ich ulubioną MILF.

'

Lexi Luna ma przyjemność ogłosić, że jej nowy sklep ShopLexiLuna.com jest już oficjalnie dostępny dla jej fanów. Znajdują się tam różne przedmioty, które poruszą wyobraźnię każdego, od DVD z autografem czy podpisanych z dedykacją zdjęć Lexi, po różne artykuły odzieżowe, w tym biustonosze, majtki i buty. Dla osób lubiących zabawki erotyczne, Lexi oferuje szereg swoich ulubionych produktów zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, w tym masturbatory, dilda, lubrykanty i inne.

Dla fanów, którzy chcą spełnić swoje fantazje i ubrać swoją oficjalną lalkę Lexi Luny, Lexi oferuje ubrania noszone podczas kręcenia scen i inne pamiątki z jej sesji nagraniowych, plus oczywiście jej własne majtki. Dodatkowo, istnieje opcja dla fanów, aby zakupić filmy na zamówienie. Wszystko czego pragną fani Lexi dostępne jest teraz w jednym miejscu.

„Nad uruchomieniem mojego sklepu, ShopLexiLuna.com pracowaliśmy od wielu lat, ale chciałam, aby był idealny na premierę”, powiedziała Lexi. „Jestem podekscytowana, że strona jest już online i chciałam, aby znalazły się na niej różnorodne produkty, aby zaspokoić potrzeby każdego fana”.

Aby dodatkowo uczcić uruchomienie sklepu, Lexi przygotowała również specjalną promocję: „Aby uczcić start, mamy wyprzedaż! 20% zniżki na pamiątki, media i ubrania! Użyj kodu ’LexiStore2022'”.

Śledź Lexi Lunę na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać więcej treści Lexi odwiedź jej OnlyFans lub Loyal Fans, pełną listę linków Lexi, pożna znaleźć pod adresem iWantLexi.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.