Lexi Luna udzieliła wywiadu dziennikowi Daily Star

Lexi Luna systematycznie zdobywa coraz więcej rozgłosu i co chwila pojawia się w dyskusjach dotyczących najpopularniejszych MILF na świecie. Ostatnio Lexi miała okazję opowiedzieć swoją historię szerszej publiczności w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika Daily Star.

'

W wywiadzie zatytułowanym ’I left teaching to become an adult star – people judge me but I don’t care’ (Porzuciłam nauczanie, aby zostać gwiazdą dla dorosłych – ludzie mnie oceniają, ale mnie to nie obchodzi), Lexi Luna wyjaśnia swoją decyzję o przejściu do świata dla dorosłych oraz jak jej nowa kariera, w przeciwieństwie do nauczania, pozwala jej zaoszczędzić na emeryturę i faktycznie mieć kontrolę nad swoją przyszłością.

Lexi mówi też o pracy seksualnej o tym, jak wykonawcy są szkalowani przez media, polityków i przywódców religijnych, a także omawia, jak praca seksualna pozwoliła jej stać się szczęśliwą i odnieść sukces.

„Jestem bardzo wdzięczna The Daily Star za ten wywiad” – skomentowała Lexi. „Podczas gdy zrobiłam niezliczoną ilość wywiadów i podcastów z przyjaznymi porno publikacjami i ludźmi, ten wywiad jest inny. Bycie przedstawionym w bardziej mainstreamowych mediach pozwala mi dzielić się pozytywami konsensualnej pracy seksualnej z nową publicznością.”

Śledźcie Lexi Lunę na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać więcej treści od Lexi odwiedźcie jej OnlyFans lub Loyal Fans, aby uzyskać pełną listę linków Lexi, odwiedźcie iWantLexi.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.