Lexi Luna oczarowuje gospodarzy podcastu 'Pornstache’

Supergwiazda Lexi Luna jest ostatnio rozchwytywanym gościem zarówno w podcastach mainstreamowych jak i branżowych i ma na swoim koncie wiele występów. W tym tygodniu Lexi odwiedziła 'Pornstache Podcast’, aby przeprowadzić kolejny wywiad.

'

Lexi Luna rozpoczyna od wyrażenia swoich myśli na temat bycia wykonawcą MILF, jak również jej nominacji za scenę lesbijską, w której ona i jej dwie partnerki cieszą się nieprzerwanym lizaniem cipek. Lexi omówiła również kręcenie swojego najnowszego filmu, jej współpracę z mainstreamowym reżyserem, posiadanie kontroli nad swoją karierą i jak ważne jest dla niej bycie autentycznym w kontaktach z fanami. Jej oficjalna seks-lalka również została dogłębnie omówiona. Lexi opisuje swoje hobby poza kamerą w postaci układania puzzli i budowania miniaturowych domków, które posiadają nawet instalację elektryczną.

„Podobała mi się rozmowa z gospodarzami podcastu 'Ponstache'”, skomentowała Lexi. „To było wspaniałe doświadczenie i jestem wdzięczna gospodarzom za zaproszenie mnie do wystąpienia w ich programie”.

Najnowszy odcinek 'Pornstache Podcast’ można znaleźć na Spotify.

Śledźcie Lexi Lunę na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać więcej treści Lexi odwiedźcie jej OnlyFans lub LoyalFans, a aby uzyskać pełną listę linków Lexi, odwiedźcie iWantLexi.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.