Lexi Luna i jej lalka zostały przedstawione w Cosmopolitan

Lexi Luna nie tylko cieszy się dużym zainteresowaniem jako aktorka, ale jest również rozchwytywana w mainstreamowych mediach. W tym tygodniu Lexi przeprowadziła wywiad na temat swojej seks-lalki dla internetowej wersji popularnego Cosmopolitan. 

Tought LoveX

Wywiad Lexi Luny, ’Ever Wonder What It’s Like to Make Yourself Into a Sex Doll?’, szczegółowo opisuje, jak stworzyła swoją seks-lalkę. Lexi wkroczyła do przemysłu dla dorosłych w 2016 roku i po zaledwie 4 latach otrzymała propozycję od Sex Doll Canada, aby stworzyła swoją własną realistyczną seks-lalkę. Na początku Lexi była sceptyczna, że ktokolwiek będzie zainteresowany zakupem takiej lalki, ale czuła, że okazja jest zbyt dobra, aby ją przegapić.

Proces tworzenia lalki był żmudny, ale jak się okazało zdecydowanie opłacalny. Z niekończącymi się zdjęciami każdego kawałka jej ciała, Lexi czuła się nieco bezbronna, ale te zdjęcia przełożyły się na wyjątkowy produkt, który mało która gwiazda porno jest w stanie zaoferować. Lexi była zszokowana tym, jak szczegółowa była jej lalka, z każdą cechą uchwyconą od kształtu nosa po znamiona na ciele. To upewniło Lexi, że był to dobry pomysł, a reakcje jej fanów były fenomenalne.

“Chcę podziękować Cosmopolitan za ten wywiad“, powiedziała Lexi. “Zawsze jestem szczęśliwa, gdy mogę mówić o tym, jak wiele znaczy dla mnie moja seks-lalka i o wsparciu, jakie otrzymałam od moich fanów, którzy zakupili i cieszą się moją lalką“.

Pełny wywiad z Lexi można znaleźć na stronie cosmopolitan.com.

Śledźcie Lexi Lunę na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać więcej treści Lexi odwiedźcie jej OnlyFans lub LoyalFans, a aby uzyskać pełną listę linków Lexi, odwiedźcie iWantLexi.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.