Leana Lovings wystąpi dziś na żywo z pierwszym pokazem VR na SexLikeReal

Leana Lovings, sensacja filmów dla dorosłych, której popularność rośnie szybciej niż inflacja, jest zachwycona możliwością ogłoszenia, że wystąpi w wyjątkowym pokazie VR na żywo dzisiaj, 30 września, na uznanej stronie VR, SexLikeReal.

Insane Coeds

Oferując najgorętsze i najbardziej autentyczne przygody seksualne VR, SexLikeReal jest jednym z najlepszych miejsc docelowych dla interaktywnej rozrywki dla dorosłych. Platforma oferuje wciągające wirtualne doświadczenia z jakością wideo do 8K dla różnych urządzeń VR, w tym Oculus Quest 2, Valve Index i headsety Nvidia VR.

„Kiedy SexLikeReal zaproponował mi wypróbowanie ich najnowszej funkcji w technologii VR, byłam zachwycona” – powiedziała Lovings, która wystąpiła już w kilku popularnych scenach platformy. „Nie mogę się doczekać, aby móc zerknąć w przyszłość camingu i podzielić się tym doświadczeniem ze wszystkimi zaangażowanymi”.

„Jestem w trakcie beta testów urządzenia, które działa jako kamera internetowa VR” – wyjaśniła młoda gwiazda. „Jest znane jako DreamCam i jestem jedną z pierwszych dziewczyn w USA, która przetestuje je na żywo na kamerze i będzie z nim streamować”.

Wyposażony w gry, zabawki i masę miłości, historyczny stream Lovings zaplanowany jest na dzisiejszą noc, a dokładnie rozpocznie się o 2 w nocy czasu polskiego i ma trwać 2 godziny. Podczas pokazu dostępne będą zarówno opcje oglądania w VR, jak i 2D.

Śledź Leanę Lovings na Twitterze i Instagramie. Fani mogą również sprawdzić ją na FreeOnes i przejrzeć jej samodzielnie wyprodukowane filmy na ManyVids. Lovings zapewnia wielbicielom niezrównany poziom atrakcji poprzez jej konto OnlyFans, które jest codziennie aktualizowane o nowe zdjęcia i filmy.

Aby uzyskać więcej informacji o SexLikeReal, odwiedź sexlikereal.com i śledź ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.