Leana Lovings otrzymała tytuł Najlepszej Nowej Gwiazdy

Leana Lovings jest podekscytowana faktem, że została uznana za Najlepszą Nową Gwiazdę w 2022 przez Alternative Media Awards, znane również jako AltAwards.

ILoveBlackGirls

Najnowsza wygrana dla popularnej Leany Lovings, została ogłoszona podczas wtorkowego livestreamu z rozdania nagród. Leana przyjęła swoją nagrodę za pośrednictwem wideo, podczas gdy odwiedzała rodzinę na Święta.

“Nie spodziewałam się żadnej z tych nominacji ani osiągnięć w tym roku,“ skomentowała młoda piękność, która została nazwana przez Adult Empire Gwiazdą Porno Roku 2022 wcześniej w tym miesiącu. 

“To niezwykle wspaniały zaszczyt i jestem bardzo wdzięczna, że zostałam nagrodzona tytułem Najlepszej Nowej Gwiazdy w 2022 przez Alternative Media Awards“.

Lovings zadebiutowała w filmach dla dorosłych we wrześniu 2021 roku i w krótkim odstępie czasu wykuła ścieżkę do miana supergwiazdy przemysłu dla dorosłych. Całkowicie naturalna dziewczyna z sąsiedztwa jest obecnie nominowana do dwóch nagród AVN 2023, w tym pożądanej nagrody dla Najlepszej Nowej Gwiazdy, oraz dwóch nagród XBIZ 2023, w tym dla Najlepszej Nowej Wykonawczyni, oraz nagrody AVN w głosowaniu fanów dla Najgorętszej Nowicjuszki.

“My w Alternative Media Awards mamy przyjemność ukorownować Leanę Lovings tytułem Najlepszej Nowej Gwiazdy 2022 roku“, powiedział przedstawiciel, który zauważył, że nagroda “istnieje od czasu powstania AltAwards w 2012 roku i została pierwotnie wygrana przez Lily Carter“.

Śledźcie Leanę Lovings na Twitterze i Instagramie. Fani mogą również sprawdzić ją na FreeOnes i przejrzeć jej samodzielnie wyprodukowane klipy na ManyVids. Lovings traktuje swoich wielbicieli w wyjątkowy sposób na swoim OnlyFans, które jest codziennie aktualizowane o zdjęcia i filmy.

Aby uzyskać więcej informacji o Alternative Media Awards, odwiedźcie showdownnetwork.com/altawards i śledźcie @AltAwards na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.