Lauren Phillips zdobyła prestiżową nominację od 2023 TEA

Seksowna ogniści ruda Lauren Phillips została ponownie nominowana przez Trans Erotica Awards w kategorii Najlepsza Nie-Trans Kobieca Wykonawczyni i ma nadzieję, że w tym roku zabierze trofeum do domu.

Tought LoveX

Sceny Lauren Phillips są zróżnicowane, a ona sama znana jest ze swojej dzikiej pasji na planie i konsekwentnego wykonywania bajecznych występów. Jej sceny trans zawsze były dobrze przyjmowane przez fanów i krytyków, a w 2022 roku dwie zdecydowanie się wyróżniały, ’Bridal Exposure’ dla Transfixed, w której pokazała swoje umiejętności aktorskie i wystąpiła razem z Whitney Wright i Izzy Wilde oraz ’Taming the Wolf’ od Kink z udziałem Janie Blade. Teraz kiedy nominacje do 2023 TEAs zostały ogłoszone, Lauren znalazła się w kategorii Najlepsza Nie-Trans Kobieca Wykonawczyni i liczy na to, że tym razem uda jej się wygrać.

“Moje sceny trans dla Transfixed i Kink były jednymi z moich ulubionych scen, które nakręciłam w zeszłym roku. Jestem zaszczycona, że dostałam się do tej kategorii i niezwykle podekscytowana, że mogę uczestniczyć w rozdaniu nagród i zobaczyć kto wygra“, powiedziała Lauren Phillips.

2023 Trans Erotica Awards odbędzie się w niedzielę 19 marca w Avalon w Hollywood. Odwiedźcie stronę theTEAShow.com, aby uzyskać więcej informacji na temat zaplanowanych wydarzeń. Natomiast pełną listę nominowanych można znaleźć tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej o Lauren Phillips, odwiedźcie jej stronę internetową laurenphillips.com i śledźcie ją na Twitterze, Instagramie oraz subskrybujcie jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.