Lauren Phillips tworzy historię otrzymując po raz drugi tytuł MYLF Miesiąca

Seksowna, ogniście ruda influencerka, aktorka dla dorosłych, gracz i modelka Lauren Phillips rozpoczyna rok 2022 w wielkim stylu. Lauren została ukoronowana po raz drugi tytułem MYLF Miesiąca, co jest bardzo rzadkim osiągnięciem.

'

Lauren Phillips otrzymała tytuł MYLF Miesiąca lutego 2022. Aby uczcić to wydarzenie, MYLF.com poszedł na całość, aby stworzyć sesję promocyjną w stylu glamour oraz scenę „All Hail Queen Lauren” z Brockiem Cooperem w roli głównej. Lauren pojawia się w oszałamiającej czerwonej satynowej bieliźnie, czerwonym szlafrokiem, obcasami, czerwoną szminką i wałkami we włosach.

Jako MYLF Miesiąca, Lauren przeprowadziła również ekskluzywny wywiad, w którym dzieli się swoimi przemyśleniami na temat romansu, sławy i swoich walentynek. Chociaż Lauren określa siebie jako „po prostu dziewczynę z Jersey”, osiągnęła status mega gwiazdy i bardzo kocha swoich fanów.

„Jestem tak zaszczycona, że po raz drugi zostałam MYLF’em Miesiąca! To wiele znaczy dla moich fanów i dla mnie. To ekscytujące być wyróżnioną na stronie i mieć wiele nowych scen, które pojawią się w tym miesiącu. Luty jest jednym z moich ulubionych miesięcy, ponieważ wszystko kręci się wokół miłości i mojego ulubionego koloru, czerwieni. Koniecznie sprawdźcie moje promocyjne wideo, wywiad i wszystkie moje nowe sceny na MYLF.com w tym miesiącu. A jeśli nie jesteś członkiem, na co czekasz?! Dołącz teraz, aby nie przegapić żadnego momentu akcji”, zachęca Lauren Phillips.

Ekskluzywny wywiad z Lauren, jej wyróżnioną scenę „All Hail Queen Lauren” i wszystkie jej poprzednie sceny na MYLF.com zobaczyć można tutaj. Pamiętajcie również, że przez cały luty pojawiać się będą nowe sceny z udziałem rudowłosej MILF.

Jeśli nie jesteś członkiem MYLF.com, teraz jest idealny czas, żeby dołączyć, aby zobaczyć wszystkie nowe ekskluzywne treści Lauren podczas jej panowania jako MYLF Miesiąca i nie tylko. Do końca dnia, trwa jeszcze promocja, która pozwala nowym członkom dostać sześć miesięcy za darmo. Kliknij na różowy banner na górze strony, aby skorzystać z tej niesamowitej oferty.

Aby dowiedzieć się więcej o Lauren Phillips, odwiedź jej stronę laurenphillips.com oraz śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.