Lauren Phillips trafiła na okładkę duńskiego Playboya

Seksowna, ogniście ruda influencerka, aktorka, gracz i modelka Lauren Phillips zdobyła okładkę grudniowego wydania duńskiego Playboya oraz 10-stronicową kolumnę. Jest to obowiązkowy numer dla jej fanów na całym świecie.

Insane Coeds

2022 był niesamowitym rokiem dla Lauren Phillips, który gorąca MILF kończy rok z hukiem zdobywając okładkę grudniowego wydania duńskiego Playboya. Lauren wygląda jak dziewczyna Jamesa Bonda ze swoją złotą bielizną, falującymi rudymi włosami i krągłościami we wszystkich właściwych miejscach.

Na środku Playboya można znaleźć wiele wspaniałych zdjęć Lauren, w tym sesja bejsbolowa z różnymi etapami coraz większego negliżu gwiazdy oraz zdjęcia w bikini, na których Lauren cieszy się dniem spędzonym na plaży.

Oprócz seksownych zdjęć zrobionych przez Ryana Dwyera, Lauren udziela też krótkiego wywiadu, w którym omawia swoje największe sukcesy w karierze, jak wykorzystuje media społecznościowe do marketingu i utrzymania dużego grona zwolenników, jak wygląda jej dzień na planie, zalety bycia piękną kobietą, ekscytujące projekty, które ma na horyzoncie i wiele więcej.

„Moja okładka i kolumna w duńskim Playboyu to świetny sposób na zakończenie niesamowitego roku. Jest to również idealny dodatek do mojej poprzedniej okładki dla Australi, Nowej Zelandii i Australijskiego FHM. Cieszę się z tych wszystkich publikacji w mainstreamowych magazynach, a w przyszłym roku powinno być ich jeszcze więcej, więc bądźcie czujni.” powiedziała Lauren Phillips.

Zobaczcie podgląd okładki i rozkładówki Lauren lub kupcie grudniowe wydanie duńskiego Playboya na magzter.com.

Aby dowiedzieć się więcej o Lauren Phillips, odwiedźcie jej stronę internetową laurenphillips.com i śledźcie ją na Twitterze, Instagramie oraz subskrybujcie jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.