Królowa Findom Violet Doll została wyróżniona w magazynie Kink Queens

Notorycznie nagradzana królowa Findom Violet Doll jest wyróżniona w najnowszym numerze magazynu Kink Queens. Świętując 10 niesamowitych lat, Kink Queens właśnie wydało numer swojego magazynu.

Insane Coeds

Bardzo oczekiwany jesienny numer Kink Queens jest już dostępny i jest to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla fanów Violet Doll. Wpierw wspominają o niej na okładce jako „Notorious Award-Winning Dominatrix & Professional Bitch„(Notorycznie nagradzana dominatrix i profesjonalna dziwka), a zapowiedź jej wywiadu pojawia się również w spisie treści.

Violet dostaje sporo miejsca w magazynie z sześcioma stronami zdjęć, na których widać ją w różowym kolorzez diamentową tiarą, różowym biczem i napisem „Tip Me” na spodach jej obcasów. Strony 36 do 41 „The Oh-So Creative Violet Doll” zawierają również krótki wywiad.

Violet odpowiada na pytania o byciu ambasadorem i członkiem zespołu tributetoekn.io, co sprawia, że jest się dobrą Dominą, o ograniczeniach pokazów na kamerkach, które doprowadziły ją do stania się jednym z najlepszych twórców, jej miłość do makijażu, edycji jej bardziej kreatywnych projektów wideo, o ulubionych nagrodach, które wygrała, jaki cechy ma dobry niewolnik/płatnik findom i więcej.

„Cieszę się z mojego wywiadu w Kink Queens i wiem, że moi fani, niewolnicy i suby z pewnością zakupią kopie do swoich kolekcji. Jestem fanką Kink Queens już od jakiegoś czasu i cieszę się, że uświetnię strony ich jesiennego numeru i nie mogę się doczekać mojej okładki w 2023 roku”, powiedziałą Violet Doll.

Numer 44 Kink Queen jest dostępny do kupienia w wersji drukowanej i cyfrowej na MagCloud.com. Fani mogą również oczekiwać, że Violet dostanie swoją własną okładkę Kink Queens i jeszcze większy felieton w 2023 roku.

A skoro mowa o okładkach, to okładkę bieżącego numeru magazynu zdobi Misha Montana. Możecie o tym przeczytać tutaj.

Śledź Violet Doll na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.