Kristel Penn z Grooby jest gościem w Adult Site Broker Talk

Z ponad 12-letnim doświadczeniem w branży dla dorosłych, Kristel Penn, która jest w tym tygodniu gościem podcastu Adult Site Broker Talk, sumiennie działała, aby promować branżę za pomocą pozytywnej seksualności.

'

Jako dyrektor kreatywny i redakcyjny w Grooby, Kristel Penn wykorzystuje swój wyjątkowy zasięg, aby wspierać społeczność wykonawców dla dorosłych. Jej praca i wzorowa postawa sprawiły, że została laureatką nagrody 2021 XBIZ Industry Exec Osoba Roku i 2017 XBIZ Industry Exec Ambasador Marki Roku. Penny jest również producentem wykonawczym Trans Erotica Awards – znanego również jako TEA, wydarzenia, które wyłącznie honoruje osiągnięcia osób Transeksualnych w branży.

Rozmowa z Penny rozpoczęła się od zbliżającej się 15 rocznicy Trans Erotica Awards, a następnie płynnie przeszła do tematu Trans porno i zmian jakie przeszło w ciągu ostatnich 15 lat. Penny opowiada następnie o tym jak dostała się do branży, jak wypracowała sobie drogę do pozycji, którą ma teraz i o swoich obecnych obowiązkach. Dalej rozmawiają o najtrudniejszych aspektach jej pracy, nowych projektach w Grubby, o tym czego nauczyła ją praca w branży, o walce z piractwem treści dla dorosłych i wiele więcej.

Bruce, gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker powiedział: „Kristel i ja mieliśmy wspaniałą rozmowę. Ona oczywiście jest dobrze zorientowana w przestrzeni trans, będąc z Grooby prawie od momentu ich powstania. Ma doświadczenie w wielu dziedzinach”.

Możecie posłuchać Kristel Penn w Adult Site Broker Talk na adultsitebrokertalk.com.

Aby dowiedzieć się więcej o Kristel Penn, odwiedźcie KristelPenn.com lub śledźcie ją na Twitterze.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdź ich nową stronę internetową na AdultSiteBroker.com i śledźcie ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.