Kolekcjonuj Pokemony razem z Britney Amber na Twitch.tv i YouTube

Jedna z najpopularniejszych MILF na świecie, Britney Amber, postanowiła podzielić się swoją pasją dotyczącą Pokemonów i uruchomiła kanał na Twitch.tv. Idąc też w ślad swojego popularnego kanału na YouTube, Britney otworzyła drugi kanał, który dotyczy jej Pokemonowych przygód na Twitchu.

Insane Coeds

Twórczyni treści erotycznych Britney Amber uruchomiła swój własny kanał na platformie Twitch.tv. Popularna MILF zauważyła wzrost popularności swojego pierwszego kanału na Youtube, który przekroczył liczbę 245 000 subskrybentów. Chcąc jeszcze bardziej zacieśnić więzi z fanami, Britney przeniosła się na Twitcha, aby angażować swoich zwolenników w gry wideo i treści związane z Pokemonami.

„Jestem wielkim maniakiem i granie w gry to moje hobby, więc dlaczego nie podzielić się tą pasją z fanami?” – powiedziała Britney. „Ponadto koledzy kolekcjonerzy Pokemonów mogą dołączyć do mnie na czacie. Na streamie otwieram paczki z kartami i rozmawiam o moich znaleziskach. To świetna zabawa!”.

Subskrybuj kanał Britney Amber na Twitchu pod adresem twitch.tv/britneyambertv.

Britney uruchomiła także drugi kanał na Youtube, aby wspierać swoje nowe przygody na Twitchu. Nowy kanał, Only Britney Clips, zawiera klipy ze streamu, więcej treści o tematyce pokemonowej, parodie zwiastunów i wiele innych. Kanał został uruchomiony zaledwie miesiąc temu, ale już zawiera wiele godzin zabawnych i seksownych klipów. Aby subskrybować Only Britney Clips kliknij tutaj.

Więcej na temat Britney dowiesz się śledząc ja na Twitterze oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.