Kimber Woods powraca do świata dla dorosłych!

Wielokrotnie nominowana, energiczna, egzotyczna blondynka Kimber Woods zrobiła sobie kilka lat przerwy, aby skupić się na sobie i tworzeniu własnych treści. Teraz powróciła w jeszcze lepszej formie niż kiedykolwiek wcześniej i ponownie podpisała kontrakt z agencją talentów dla dorosłych OC Modeling.

Insane Coeds

Kimber znana była z energicznych scen różnych gatunków, egzotycznego wyglądu i bardzo silnej oraz żywej osobowości. Kimber Woods zawsze była wyróżniającą się postacią w branży. Co prawda ostatnio zrobiła sobie kilka lat przerwy, ale teraz wróciła i jest lepsza niż kiedykolwiek, z zupełnie nowym wyglądem blondynki z pięknym ciałem.

Kimber pracowała dla wszystkich najlepszych studiów, w tym Tushy, Jules Jordan, Evil Angel, Twistys, HardX, Digital Playground, Wicked Pictures, Naughty America, Hustler, Team Skeet, Elegant Angel i Girlfriends Films. Teraz ma nadzieję na ponowną pracę dla nich oraz dla nowych wytwórni, które się pojawiły. Kimber zdobyła również liczne nominacje do nagród XBIZ, AVN i Spankbank za swoją grę aktorską, pracę w scenach oraz ciało i chce, aby ten trend się utrzymał.

„Jestem bardzo podekscytowana powrotem i jestem w najlepszej formie w moim życiu. Jestem gotowa do pracy z wszystkimi najlepszymi studiami i nowymi, które powstały w czasie mojej przerwy. Nie mogę się doczekać, żeby znowu wystąpić, zrobić wiele pierwszych kroków i pochwalić się moją nową sylwetką. Tak bardzo za wszystkimi tęskniłam i naprawdę czuję, że teraz wszystko jest możliwe” – powiedziała Kimber Woods.

Kimber powróciła do agencji, z którą zbudowała swoją karierę, OC Modeling. Zrobiła też zupełnie nowe, gorące zdjęcia na stronę swojej agencji, które można obejrzeć na stronie ocmodeling.com. Na stronie dowiedzieć się też można w jakiego rodzaju scenach możliwe, że niebawem zobaczymy Kimber.

„Zawsze uwielbialiśmy pracować z Kimber i tak się cieszymy, że jest z nami ponownie. Nawet kiedy jej nie było, wciąż była częścią rodziny OCM. Wygląda niesamowicie, a my mamy wiele planów dla niej i jej kariery” – zapowiada Sandra McCarthy, współwłaścicielka OC Modeling.

Aby na bieżąco obserwować powrót Kimber, śledzicie ją na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.